який має бути admin_level у районів всередині міста? 9? (мова про звичайні міста)
Так, 9, бо вище 8 вони не можуть бути. Хоча ми так і не узгодили це – треба піднімати питання, робити пропоузал.
Eugene
Додав районі у Житомирську область
Беру Одесу…закінчив
Взяв Крим…і закінчив.
Лишилися Київ, та пододавати райцентри, і перший етап завершено.
Eugene
В Дніпропетровській обл райцентри вже додано
Список областей без райцентрів додано у першім повідомленні.
Eugene
домалював райони Києва
якщо знайдете помилки - виправляйте, або ж пишіть мені
Ну що ж, шановні, сумісними зусиллями усі 504 райони країни нанесено на мапу. Мої поздоровлення за чудову роботу.
Залишилося додати де-інде районні центри, і потім будемо з часом виправляти границі так, щоб усі НП були у правильних районах, але це вже з допомогою валідатора. Він досі ще не в пабліку, але думаю, скоро ми його покажемо.
Eugene
Додав райцентри у Івано-Франківську область
Кількість населення теж проставиш ботом?
Можливо ще тег place на полігони населених пунктів зробиш?
[offtop]Можеш свій підпис внести в налаштування форуму, щоб він при цитуванні не брався. Зайди: Profile → Personality (Compose your signature[/offtop]
з яких міркувань для Ялтинських міськрад проставлено admin_level=7? думаю, що вірно було б admin_level=6
чому для Київських та Севастопольських районів admin_level=6? думаю, що вірно було б admin_level=9
Буду писати пропоузал, а точніше, поновлюваті тогорічну дискусію.
Міськради в Кріму не відносяться до районів (у Криму їх 14), вони окремі, і все ж таки нижче за рівнем підпорядкування.
Київ і Севастополь мають спеціальний статус, і прирівнюються до областей. Відповідно и їх райони мають статус вище. Решта міст admin_level=9.
Eugene
Так, і населення, і place на полігони, і планую доімпортувати полігони з шару vmap0. Зараз тільки десь для 5-7 областей це заімпортовано, чому зупинились, мені не зрозуміло.
что это - vmap0?
Чому “нижче за рівнем підпорядкування”? Мені здається, що вони виконують ті ж самі функції, що й звичайні райони.
Щодо Криму є й інше питання: там є міста республіканського(республіки Крим) значення, їх мабуть не треба включати до районів. Так само як ми не включаємо Київ до Київської області.
Наприклад Армянськ треба виключити з Красноперекопського району
Принаймні на сайті Армянську написано, що він на півдні межує з Красноперекопським районом
http://www.ark.gov.ua/images/Armanck-social_pasport-12.01.2011.doc
Город граничит – на севере – Херсонская обл.
на юге – Красноперекопский район Автономной Республики Крым
на западе – Каркинитский залив Черного моря
на востоке и северо-востоке – озеро Сиваш.
Київ і Севастополь мають спеціальний статус, і прирівнюються до областей. Відповідно и їх райони мають статус вище. Решта міст admin_level=9.
Це теж досить неоднозначно. Київські райони вже й районних рад не мають з минулого року. Тому, думаю, їх не можна прирівнювати до звичайних обласних районів.
Щодо Криму є й інше питання: там є міста республіканського(республіки Крим) значення, їх мабуть не треба включати до районів. Так само як ми не включаємо Київ до Київської області.
Наприклад Армянськ треба виключити з Красноперекопського району
Виявляється це стосується не тільки Криму.
Аналогічно я б виключив міста обласного підпорядкування з районів.
Наприклад Сокирянський район в OSM включає Новодністровськ
Але rada.gov.ua каже, що Новодністровськ не належить Сокирянському району.
А Бровари не належать Броварському району Київської області, хоча є його центром
Я б таким містам ставив admin_level=6 і “вирізав” їх з району
что это - vmap0?
Это то, что было импортировано на западе, в Крыму и в Донецкой области. Ещё видно на 10-м зуме в виде серых границ НП. Открытый источник, но датируется 84-м годом.
Виявляється це стосується не тільки Криму.
Аналогічно я б виключив міста обласного підпорядкування з районів.
Так, це треба робити. Але давайте власне поновимо дискусію тут.