Донецьк взяв … і закінчив
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Key:place
Я так розумію, що, аналогічно до областей, це точка, в якій буде намальовано назву району.
Це потрібно, чи вже застаріле?
У wiki також пропонується додавати таку точку в зв’язок району
В принцпі, має сенс, тоді райони будуть відображатися на мапі. Зараз видно самі границі.
Eugene
цікаво, що валідатор свариться на role=label. Подивимось, як рендеритись буде…
вся Полтавська область була продубльована
для тих зв’язків, що залишилися, ще треба додати райценти з роллю admin_centre
Додав.
Беру Київ… Закінчив
Беру Житомир…зробив, забув написати.
щось залишились лише великі області
щось залишились лише великі області
Ні, не великі, а з кордонами. Я сьогодні ввечері ще зроблю одну-дві.
Eugene
Суми взяв… Зробив
Маю на увазі, що районів купа в усіх, що лишились… Чи то тільки здається…
Та я зрозумів, але області у нас приблизно однакові за кількістю районів.
Eugene
Беру Вінницю… Закінчив
Візьму ще Львів…закінчив
Луганськ краще візьму… Завершив
Шановні є одна пропозиція. Під час нанесення меж районів дивитись на вже існуючи межі населених пунктів та рельєф. Щоб не вийшло так як тут - http://osm.org/go/0pDXcTk, коли кордон району перерізав Дніпродзержинськ навпіл :(.
Шановні є одна пропозиція. Під час нанесення меж районів дивитись на вже існуючи межі населених пунктів та рельєф. Щоб не вийшло так як тут - http://osm.org/go/0pDXcTk, коли кордон району перерізав Дніпродзержинськ навпіл :(.
То може просто не получітіся, а такі помилки легко виправляти, коли валідвтор запрацює офіційно.
Eugene
Подскажите откуда берутся данные по границам районов? Может поделитесь линком.
Меня, к примеру, интересует как взять границы г. Бровары, Киевской обл.
Откуда именно такие границы у Бориспольского и Броварского районов. Вижу, что их совместная граница пролегает немного не там.
по районам берется из википедии, причем данные ооочень приблизительные. Если есть открытый источник, правьте.
По городам делалось каким-то импортом, когда делали импорт Украины.
Подскажите откуда берутся данные по границам районов? Может поделитесь линком.
Меня, к примеру, интересует как взять границы г. Бровары, Киевской обл.
Откуда именно такие границы у Бориспольского и Броварского районов. Вижу, что их совместная граница пролегает немного не там.
Цель сейчас – нарісовать границы грубо, затем загрузить базу КОАТУУ, и исправлять границу по населённым пунктам, чтобы они принадлежали правильному району. Точных данных в открытом доступе пока нет.
Eugene