Ага, я за твоїм листом теж пішов видаляти, і ще й купу конфліктів похопив
Ця лінія ну дууже схожа на поганий імпорт. Я повидаляв всі такі точки, там по усій границі така біда була.
Eugene
Ага, я за твоїм листом теж пішов видаляти, і ще й купу конфліктів похопив
Ця лінія ну дууже схожа на поганий імпорт. Я повидаляв всі такі точки, там по усій границі така біда була.
Eugene
ну нічого, сподіваюся, що зараз там все ок:)
доречі, помітив у тебе кілька опечаток: Пктрівський, П’ятіхатський райони, boundary=amd
радив би усім уважніше писати назви
…А виправив? Не треба стидатися виправляти. я не претендую на “володіння” цими об’єктами.
Eugene
Два Чутівських райони в Полтавській області
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1737819
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1737852
Це вже сам виправляй
Мабуть просто видалити один?
Так, видаляй дублі. У мене ДЖОСМ декілька разів відвалювався на мобільному інтернеті, і воно понаробило дублів. Причому перевір, чи не задубльовані і веї. Ноди навряд чи задубльовані.
Eugene
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/9222891
повидаляв і зв’язки і лінії
вся Полтавська область була продубльована
для тих зв’язків, що залишилися, ще треба додати райценти з роллю admin_centre
Зробив Івано-Франківську область. Залишилося ще 11, але в Криму, здається, принаймі щось є з районів.
Eugene
Перевірте Волинь чи так усе гаразд з кордонами області. Я ніби підвантажив усі межі а тоді розділяв лінії на межі районів.
Валідатор мультиполігонів OSM Inspector
Досить інформативний валідатор, на ньому, крім помилок в мультиполігонах, також досить наглядно можна подивитися уже “районізовані” області(ну і багато всього іншого)
Донецьк взяв … і закінчив
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Key:place
Я так розумію, що, аналогічно до областей, це точка, в якій буде намальовано назву району.
Це потрібно, чи вже застаріле?
У wiki також пропонується додавати таку точку в зв’язок району
В принцпі, має сенс, тоді райони будуть відображатися на мапі. Зараз видно самі границі.
Eugene
цікаво, що валідатор свариться на role=label. Подивимось, як рендеритись буде…
вся Полтавська область була продубльована
для тих зв’язків, що залишилися, ще треба додати райценти з роллю admin_centre
Додав.
Беру Київ… Закінчив
Беру Житомир…зробив, забув написати.
щось залишились лише великі області
щось залишились лише великі області
Ні, не великі, а з кордонами. Я сьогодні ввечері ще зроблю одну-дві.
Eugene
Суми взяв… Зробив
Маю на увазі, що районів купа в усіх, що лишились… Чи то тільки здається…
Та я зрозумів, але області у нас приблизно однакові за кількістю районів.
Eugene