Блін, з цими відношеннями, а особливо з державними кордонами - треба обережно
Кілька порад, що можуть комусь допомогти… Обов"язково потрібно підвантажити кордони сусідніх держав, якщо ви збираєтесь їх розділювати на кілька сегментів.
В мене не підвантажувались інші відношення, які стояли на лінії, якщо я її завантажив через download incomplete members у відношенні, або зеленою стрілкою в reltoolbox - на лінії стояли лише те відношення, яке я і завантажував. Мабуть, баг? Знайшов, таки баг: http://josm.openstreetmap.de/ticket/4142
http://www.openstreetmap.org/?lat=48.16652&lon=33.40602&zoom=17&layers=M&way=128823129
Тут якись глюк на кордоні _sev, подивишся? схоже, що ти редагував його останнім.
але мабуть воно так завжди було…
Підправив сам, видалив ті зайві точки… там взагалі дивна лінія: по кілька ліній точнісінько на одній прямій лежать(явно зайві, але я їх залишив)
Крім is_in я б і addr:city,addr:region,addr:district почистив, чого туди тільки не пишуть…
Ага, теж попався на цьому. Як виявилося, не тільки кордони. Були і чужоземні ліси/райони/області. Вирішував завантаженням кожної лінії, яку розділяв. Повністю завантажував кордони лише про всяк випадок, щоб перевірити.
ну нічого, сподіваюся, що зараз там все ок:)
доречі, помітив у тебе кілька опечаток: Пктрівський, П’ятіхатський райони, boundary=amd
радив би усім уважніше писати назви
Так, видаляй дублі. У мене ДЖОСМ декілька разів відвалювався на мобільному інтернеті, і воно понаробило дублів. Причому перевір, чи не задубльовані і веї. Ноди навряд чи задубльовані.
Досить інформативний валідатор, на ньому, крім помилок в мультиполігонах, також досить наглядно можна подивитися уже “районізовані” області(ну і багато всього іншого)