в wiki пропонується також додавати relation’и районів в relation до області з role=subarea, при цьому додається, що це може ускладнити(яким чином невідомо) подальше редагування карти
подібно до Дніпропетровську
Ой, не думаю, що це потрібно робити. Вже ОСМ “дорослий”, і можна одним запитом взнати, всередені яких полігонів лежить точка. Чому ускладнить редагування – ну теоретично, якщо щось в поділі змінится, можна забути виправити це відношення.
Підсумуючи, я думаю, що це відношення застаріле, так само як застарілий тег is_in.
Eugene
Зробив, але маю переперевірити, раптом хтось не відрапортував тут.
Eugene
Блін, з цими відношеннями, а особливо з державними кордонами - треба обережно
Кілька порад, що можуть комусь допомогти… Обов"язково потрібно підвантажити кордони сусідніх держав, якщо ви збираєтесь їх розділювати на кілька сегментів.
В мене не підвантажувались інші відношення, які стояли на лінії, якщо я її завантажив через download incomplete members у відношенні, або зеленою стрілкою в reltoolbox - на лінії стояли лише те відношення, яке я і завантажував. Мабуть, баг? Знайшов, таки баг: http://josm.openstreetmap.de/ticket/4142
http://www.openstreetmap.org/?lat=48.16652&lon=33.40602&zoom=17&layers=M&way=128823129
Тут якись глюк на кордоні
_sev, подивишся? схоже, що ти редагував його останнім.
але мабуть воно так завжди було…
Підправив сам, видалив ті зайві точки… там взагалі дивна лінія: по кілька ліній точнісінько на одній прямій лежать(явно зайві, але я їх залишив)
Крім is_in я б і addr:city,addr:region,addr:district почистив, чого туди тільки не пишуть…
Ага, теж попався на цьому. Як виявилося, не тільки кордони. Були і чужоземні ліси/райони/області. Вирішував завантаженням кожної лінії, яку розділяв. Повністю завантажував кордони лише про всяк випадок, щоб перевірити.
Мдя.
Ага, я за твоїм листом теж пішов видаляти, і ще й купу конфліктів похопив
Ця лінія ну дууже схожа на поганий імпорт. Я повидаляв всі такі точки, там по усій границі така біда була.
Eugene
ну нічого, сподіваюся, що зараз там все ок:)
доречі, помітив у тебе кілька опечаток: Пктрівський, П’ятіхатський райони, boundary=amd
радив би усім уважніше писати назви
…А виправив? Не треба стидатися виправляти. я не претендую на “володіння” цими об’єктами.
Eugene
Два Чутівських райони в Полтавській області
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1737819
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1737852
Це вже сам виправляй
Мабуть просто видалити один?
Так, видаляй дублі. У мене ДЖОСМ декілька разів відвалювався на мобільному інтернеті, і воно понаробило дублів. Причому перевір, чи не задубльовані і веї. Ноди навряд чи задубльовані.
Eugene
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/9222891
повидаляв і зв’язки і лінії
вся Полтавська область була продубльована
для тих зв’язків, що залишилися, ще треба додати райценти з роллю admin_centre
Зробив Івано-Франківську область. Залишилося ще 11, але в Криму, здається, принаймі щось є з районів.
Eugene
Перевірте Волинь чи так усе гаразд з кордонами області. Я ніби підвантажив усі межі а тоді розділяв лінії на межі районів.
Валідатор мультиполігонів OSM Inspector
Досить інформативний валідатор, на ньому, крім помилок в мультиполігонах, також досить наглядно можна подивитися уже “районізовані” області(ну і багато всього іншого)
Донецьк взяв … і закінчив
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Key:place
Я так розумію, що, аналогічно до областей, це точка, в якій буде намальовано назву району.
Це потрібно, чи вже застаріле?
У wiki також пропонується додавати таку точку в зв’язок району
В принцпі, має сенс, тоді райони будуть відображатися на мапі. Зараз видно самі границі.
Eugene
цікаво, що валідатор свариться на role=label. Подивимось, як рендеритись буде…
вся Полтавська область була продубльована
для тих зв’язків, що залишилися, ще треба додати райценти з роллю admin_centre
Додав.