Візьму Кіровогрвдську область… І закінчив.
Eugene
Візьму Кіровогрвдську область… І закінчив.
Eugene
Сьогодні беру Черкаську, Хмельницьку, Миколаївську і Тернопільску… Закінчив
Познущався над Закарпаттям. Дані з Вікі так і не вдалося ідеально припасувати до осм-овських, вічно вилазило десь з іншого боку, але похибки в межах розумного.
Добре. Але ти не перевірив сусідні області. Львівську і Івано-Франковськи я виправив, Україну, Румунію, Угорщину дивитися зараз не можу. Перевір, будь-ласка, скорше за все там теж зараз незамкнені полігони – нові члени не були додані. Їх треба додати (пункти 8-14) і задати роль outer.
Eugene
В процесі. Провтикав, що воно при розділенні ліній в області, яка не завантажена, нічого не знає про відношення цих ліній. Ніколи їх не любив.
Готово, поламаний був лише кордон Румунії, але у них виявилися ще й розриви з Болгарією, поправив. Знайшов ще й помилки у польських колег, з Німеччиною. Та й у словаків з Австрією пару пропусків знайшлося. У мадярів теж дофіга помилок. Так що помилка виявилася корисною, але з мене годі, хай самі у себе розбираються, а то так і до вечора сидіти і виправляти можна Все, що було моє — повиправляв. Блін, ну і область у мене
До речі, ректифікувати зображення можна за допомогою http://labs.metacarta.com/rectifier. Для Дніпропетровської області ректифіковане зображення знаходиться тут - http://labs.metacarta.com/rectifier/rectify/6371. В JOSM додається через меню «Фон» → «Ректифіковане зображення» - достатньо додати лише номер, в даному випадку 6371 для Дніпропетровської області.
Візьмусь за рідну Волинь
… Зробив.
Залишіть плз Чернівецьку та Рівненську на закуску…
…
Чернівецьку закінчив
… Рівненську теж
Нехай топікстартер зробить список які області уже з районами.
в wiki пропонується також додавати relation’и районів в relation до області з role=subarea, при цьому додається, що це може ускладнити(яким чином невідомо) подальше редагування карти
подібно до Дніпропетровську
Ой, не думаю, що це потрібно робити. Вже ОСМ “дорослий”, і можна одним запитом взнати, всередені яких полігонів лежить точка. Чому ускладнить редагування – ну теоретично, якщо щось в поділі змінится, можна забути виправити це відношення.
Підсумуючи, я думаю, що це відношення застаріле, так само як застарілий тег is_in.
Eugene
Зробив, але маю переперевірити, раптом хтось не відрапортував тут.
Eugene
Блін, з цими відношеннями, а особливо з державними кордонами - треба обережно
Кілька порад, що можуть комусь допомогти… Обов"язково потрібно підвантажити кордони сусідніх держав, якщо ви збираєтесь їх розділювати на кілька сегментів.
В мене не підвантажувались інші відношення, які стояли на лінії, якщо я її завантажив через download incomplete members у відношенні, або зеленою стрілкою в reltoolbox - на лінії стояли лише те відношення, яке я і завантажував. Мабуть, баг? Знайшов, таки баг: http://josm.openstreetmap.de/ticket/4142
http://www.openstreetmap.org/?lat=48.16652&lon=33.40602&zoom=17&layers=M&way=128823129
Тут якись глюк на кордоні
_sev, подивишся? схоже, що ти редагував його останнім.
але мабуть воно так завжди було…
Підправив сам, видалив ті зайві точки… там взагалі дивна лінія: по кілька ліній точнісінько на одній прямій лежать(явно зайві, але я їх залишив)
Крім is_in я б і addr:city,addr:region,addr:district почистив, чого туди тільки не пишуть…
Ага, теж попався на цьому. Як виявилося, не тільки кордони. Були і чужоземні ліси/райони/області. Вирішував завантаженням кожної лінії, яку розділяв. Повністю завантажував кордони лише про всяк випадок, щоб перевірити.
Мдя.
Ага, я за твоїм листом теж пішов видаляти, і ще й купу конфліктів похопив
Ця лінія ну дууже схожа на поганий імпорт. Я повидаляв всі такі точки, там по усій границі така біда була.
Eugene
ну нічого, сподіваюся, що зараз там все ок:)
доречі, помітив у тебе кілька опечаток: Пктрівський, П’ятіхатський райони, boundary=amd
радив би усім уважніше писати назви
…А виправив? Не треба стидатися виправляти. я не претендую на “володіння” цими об’єктами.
Eugene
Два Чутівських райони в Полтавській області
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1737819
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1737852
Це вже сам виправляй
Мабуть просто видалити один?
Так, видаляй дублі. У мене ДЖОСМ декілька разів відвалювався на мобільному інтернеті, і воно понаробило дублів. Причому перевір, чи не задубльовані і веї. Ноди навряд чи задубльовані.
Eugene