Mapping Party Kharkiv I

Предлагаю всем харьковчанам встретиться на первую картовечеринку. Свое согласие уже дал sev. Уже набросал план-объявление. Вступайте в группу, будем обсуждать дату и время. Пока есть предложение 13 или 14 августа в АйТиКафе на стекляшке. ПРИГЛАШАЮТСЯ ВСЕ ЖЕЛАЮЩИЕ, ВСЕХ БУДЕМ РАДЫ ВИДЕТЬ. Надо же встретиться, познакомиться, обсудить маппинг любимого города, я смотрел - центр пустой на 50%, а ЕВРО2012 не за горами!

Неужели нет харьковчан или никому не интересно? Земляки, отзовитесь!

13-го точно не зможу, 14-те під великим питанням. На вихідних дам точнішу відповідь (звісно якщо більшість не вирішить, що краще 13-го, тоді буду присутній з вами віртуально :slight_smile: )

Якщо буде час - приєднаюсь, можу заразом розповісти про наш стартап та OSM детальніше

Дуже радий, що нарешті з’явилися однодумці! Приєднуйтесь до групи, та вислювлюйте побажання, можливо вимушені будемо перенести, якщо не набереться достатньо учасників.

Буде добре, якщо ви підтвердите свою участь напевно.

rukus, цікаво, що конкретно про ОСМ бажаєте розповісти та чи пов’язан ваш стартап з проектом?

rsh, а ви в Харкові знаходитесь, чи з Бердянська плануєте прийхати? чекаю відповіді про вашу участь.

PS: Мене що до цього ігнорували за російську мову? :frowning: Мені здавалося що і в Харкові і в Бердянську на російскій розмовляють. :slight_smile:

думаю язык не при чём
я, к примеру, вобще не люблю из дому выходить )

Та ні, мова справді ні до чого :slight_smile:
Я хоч і багато тут говорю про Українську мову, але на справді у повсякденні більше розмовляю Російською.
У нас справді більшість - Російськомовні Українці.
Просто зараз роботи дуже багато навалилось, тому я тут час від часу з’являюсь.

Їхати буду з Бердянську, може ще когось захоплю з собою. Але це не напевно, визначусь ближче до вихідних :slight_smile:

звісно пов’язан :slight_smile: я вже в іншому треді розповідав про стартап і ОСМ - ще тут коротко:
http://open-taxi.com - використовує дані з ОСМ для того щоб допомогти шукати адреси - саме мапа ще не інтегрована але як буде цікаво то можна і мапу додати буде.

Можна розповісти про сам проект і про те як ми використовуємо ОСМ детальніше, про нашу програму додавання адрес до ОСМ від наших користувачів.

Відповім усім в цьому пості:

Так це ви в Донецьк приїздили? Будемо раді бачити в Харкові!

Буде дуже цікаво! Ви не визначились, час буде?

Вы из Харькова? Будете участвовать? А то пока людей немного :frowning: Хотелось бы побольше собрать.

To ALL: Помогите с распространением. Кто может централизованно разослать по пользователям, которые мапят Харьков, разослать личные сообщения? Вот здесь Артём в разделе Объявление написал как отпарсить список (сам не умею).

Можно например просмотреть список редактировавших Харьковскую область и послать приглашение всем кто редактировал что-то за последние два месяца.

Я думаю що зможу - але все ж таки хотілося б щоб більшість людей змогла

спасибо, уже начал рассылать. предлагаю решить все таки с днем. как лучше голосовалку создать? или чтобы в группе каждый отписался, а то пожелания разделились :slight_smile:

человек 5 будет точно я думаю.

Мені шкода, але я пас :frowning:
Ніяк не зможу вирватись через роботу…

Все ще попереду, можливо щось зміниться.

Хто ще не отписався в Групі про бажаний день зустрічі - зробіть це будь-ласка: http://groups.google.com/group/mapping-party-kharkiv-i/browse_thread/thread/82c5b823d46f3ada