Різні шари - різне відображення. Підскажіть

Ось недавно працюю в JOSM.
Виникло питання чому в одних шарах дороги чи будівлі не відображаються, а в інших відображаються?

Не зрозумів сенсу запитання. Будь ласка, поясніть докладніше, наведіть приклад, що і як ви робити для того щоб спробувати відтворити вашу проблему.

При виборі активним шаром не дані осм, вони стають чорними лініями. Чи питання про щось інше?

Здаєтьсмя Ви мене не зрозуміли.
Я не майстер пояснювати, але проблему треба вирішити тому я спробую.
Поетапно:

  1. Відкриваю JOSM
  2. загружаю з сервера частину карти для редагування
  3. загружаю треки
  4. по трекам будую лінію позначаю її в якусь дорогу.
  5. Відправляю астину карти назад на сервер зі змінами
  6. Через деякий час захожу на сайт OpenStreetMap.org/
  7. Знахожу свою ділянку і збільшую маштаб роликом миші і тут саме головне: дорога яку я продовжив і назвав так само як та до якої я її приліпив, відображається а моя ні. Для того щоб мій кусочок почав відображатись треба ще раз збільшити.
    Чому дорога одного типу з однією ж назвою не відображається разом з тими її кусочками що вже були дло того як я її приліпив. Попосту кажучи з"єднавши два хвоста я не бачу перемички у всіх маштабах.
    Дякую.

Наберіться терпіння, тайли з мапою (Мапник), що показується на основному сайті оновлюються з певною періодичністю. Може пройти кілька годин, а то й діб, для того щоб внесені зміни були показані на всіх рівнях масштабування.

PS Одні рівні масштабування оновлюються частіше за інші. Для ручного додавання певних тайлів до черги на рендеринг використовується механізм «dirty» (Прочитайте про це у вікі на сторінці http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Slippy_Map)

Дуже дякую. Ви підтвердили мою теорію і тепер це не просто теорія, а знання. Респект і уважуха колего.

Цікава ситуація - кілька днів як Mapnik “залип” - перестав рендерити нові правки. Раніше він малював майже в realtime.
Зате Osmaprender креслить чи не “на льоту”.
В OSM помінялись пріоритети? Чи це локальне явище?

Some secondary OpenStreetMap services will be unavailable during the following weekends, due to power maintenance work at our server hosting:
2nd and 3rd July 2011. (Saturday & Sunday) - Cancelled.
16th and 17st July 2011. (Saturday & Sunday)

Following services will be unavailable during these periods

rendering of new map tiles

к сожалению, проект T@H скорее мёртв, чем жив