Ласкаво просимо, до нашого міста.
Чому б і не перенести, я готовий допомогти.
Хм, цікаво в живу буде побачити справжнього мапера :D. Як будеш у місті дай знати.
Ласкаво просимо, до нашого міста.
Чому б і не перенести, я готовий допомогти.
Хм, цікаво в живу буде побачити справжнього мапера :D. Як будеш у місті дай знати.
Нарешті моє начальство визначилось з термінами мого відрядження.
Сьогодні вночі виїзжаємо, буду в Дніпропетровську до наступної субботи.
Тому пропоную організуватись наприклад у п’ятницю годин в 7 вечора (або в любий інший день, але домовитись про це хоча б за день ), десь у центрі.
Буду доступний taranov.pavel@пошта на гмейлі або на телефоні 0969293300
2 rsh: відписався на OSM-пошту.
Днепропетровск перестал быть городом миллионником
http://gorod.dp.ua/news/62481
Може хтось знає де про це можливо дізнатись (на сайті Держкомстату)?
Закінчив перший етап («диванний») картографування селища Шевченка та ж/м Північний в Дніпропетровську. Тепер треба розставити адреси будинкам та позначити РОІ.
Великий файл - http://i012.radikal.ru/1104/2f/280072ddd9a2.gif
Название: map-shevchenko.gif
Оригинал: 895 x 916 пик., 1331 Кб
Вау! Супер!
Завантажив малюнок у Вікі http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Featured_image_proposals#Shevchenko_village_and_Pivnichnjy_residential_area_in_Dnipropetrovsk.2C_Ukraine
може стане малюнокм тижня
Є питання пов’язане з адресацією.
Є такий будинок http://www.openstreetmap.org/?lat=48.483109921217&lon=34.9097174406052&zoom=17&mlat=48.483109921217&mlon=34.9097174406052 який має наступну адресацію (рух за годинниковою стрілкою):
будь ласка, гляньте на нього. чому не показуються на мапі номери для цього будинку.
PS. він зібраний із зв’язків, будьте уважні.
UPD. Трохи змінив зв’язки. Один (великий) зв’язок, який включає в себе зовнішні стіни мав теґ building=yes — я у зв’язку його вилучив, лишив лише building:levels=9. Замість цього додав building=yes до кожного із зв’язків, що мали addr:housenumber, сподіваюсь у такому випадку все буде ОК.
UPD1. Спрацювало. Вивід: теґи addr:* треба застосовувати разом із теґом building=yes !
Опа, http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Main_Page на головній в розділі малюнок тижня, процес нанесення на мапу пос. Шевченко та ж.м Північний в Дніпропетровську.
постійне посилання http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Featured_Images/Apr-Jun_2011#Week_23
Супер!
У нас на міському форумі з’явилась тема із запитанням «де знаходиться географічний центр міста?»
От же дійсно цікаво де він є. Я взяв координати мультиполігону, що позначає межі міста та зайшов середнє арифметичне значення довготи та широти — ось і маємо географічний центр http://www.openstreetmap.org/browse/node/1328320076.
Як його позначити?
Поки що позначив як
description = географічний центр Дніпропетровська
name = Географічний центр міста
але здається мені, що це не зовсім вірно.
Які є пропозиції щодо його позначення?
Ось тут
http://paulbourke.net/geometry/polyarea
описано правильний алгоритм
у формулах А - площа полігону, (сх, су) - центр полігону
Твій алгоритм повертає невірну точку:
якщо, наприклад, західний і південний кордони промальовані точніше (90% точок кордону), а східний і північний менш точно(10% точок кордону), то “середньоарифметичний центр” буде суттєво зміщений на південний захід.
dudka дякую за формули
перерахував точка змістилась в межах 100 метрів.
http://www.openstreetmap.org/browse/node/1328320076/history
А для чого цей центр позначати окремою точкою? Ви впевнені на 100%, що межі міста в ОСМ відповідають дійсності і не зміняться в майбутньому? Кому треба буде така точка, той візьме актуальні межі міста з ОСМ і сам порахую те, що йому треба.
Звісно все це “Just for fun”. Межі принаймні Дніпропетровська майже на 99.9% відповідають дійсним межам міста (але довершеності немає межі й їх можливо ще уточнювати й уточнювати). Як показує практика, дуже мало людей можуть вирахувати положення точки самотужки :(.
Тож чекаю порад про те як цю точку правильно позначити.
PS
Цікавий факт, я ще раніше помітив що на 18 масштабі в цьому місці є напис «Дніпропетровськ», скільки уважно дивився на дані тут, так нічого і не знайшов. Схоже, що Мапник ставить напис в географічному центрі сам. Але механізм появи цього напису я так і не з’ясував.
Чекаємо на наступне зображення тижня з України. Користувач Lokki додав зображення змін у Кривому Розі http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Featured_image_proposals#Mapping_Krivoy_Rog_city_.28Ukraine.29
Ось вам й продовження начебто «іграшкової» теми.
Сьогодня.UA - http://www.segodnya.ua/news/14269494.html, а потім Город.дп.юа перепостив - http://gorod.dp.ua/news/64709 статтю «Названы два географических центра Днепра»
На жаль там не згадується, що координати були вирахувані по даних з ОСМ. Якщо в когось є обліковий запис на www.segodnya.ua, лишить під статтею коментар із вказанням географічного центра міста на мапі ОСМ - http://www.openstreetmap.org/export/embed.html?bbox=34.99809,48.466842,35.001748,48.468581&layer=mapnik&marker=48.4677115,34.9999189
UPD.Ось посилання на повідомлення з форуму http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=220561&p=12209517&viewfull=1#post12209517
кумедно:)
Якись дивний опис Дніпропетровську у вас: трохи не відповідає wiki (boundary:relation)
Підправив зв’язок, дякую за зауваження.
Втулок reltoolbox (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/Relation_Toolbox) від Звєріка рулить.