Тип грунтової дороги в селі

Як правильно позначати грунтові дороги в межах села ?
Потрібно використовувати highway=residential, surface=ground чи highway=track, surface=ground ?
Чи можливо якісь інші теги ?

Мені здається, потрібно вікористовувати highway=residential, surface=ground.
highway=track використовується для позначення доріг у полях

Скоріше за все слід помічати такі дороги як highway=residential або highway=unclassified з відповідним surface типом, але, якщо в селі майже всі дороги асфальтовані, а лише деякі на окраїні грунтові, то їх, мабуть, можна позначити і highway=track з відповідним trackgrade.

А якшо 50% доріг асфальтованих а 50% грунтових ( приблизно ) ??
Я поки що позначаю track=residential і вказую тип покриття. Хоча в Mapnik я так розумію при відмалюванні тип покриття не враховуєтья і всі дороги виглядають однаковою

Теги потрібно проставляти за правилами. Якщо воно потім невірно інтерпретується - то проблема інтерпретатора.

BTW в cloudemade є безліч стилів. Також в Merkaartor можно створювати свої і дивитися як воно могло б виглядати.

Дуже багато речей залежать від суб’єктивної точки зору мапера, і позначати варто так як здається більш правильно.
Але, тут я згоден з Dmytro Ovdiienko, важливо пам’ятати - не треба орієнтуватися на рендери, або якісь окремі програми, це їх програмісти мають підстроюватися під загальноприйняті теги, а не теги під них.

може highway=residental ?

Точно, саме так, просто помилився коли писав повідомлення

Ещё раз уточните, пожалуйста,

  • в конце посёлке есть насыпная дорога без названия, которая соединяет несколько улиц. Позволительно ли её пометить как Minor road?
  • переулки по типу не отличаются от улиц?
  • асфальтированные улицы не отличаются от насыпных?
    (занимаюсь маппингом через браузер).

Есть ссылка на карту, чтобы спутниковые снимки посмотреть?

Смотря какие переулки и улицы.

Точно отличаются тегом surface, остальные теги могут быть одинаковыми.

Вот:
http://www.openstreetmap.org/?lat=48.035199791193&lon=38.3987885713577&zoom=17
там справа соединяются улицы Железнодорожная, Сердитянская, Дорожная.
Прошу прощения за русскоязычные названия, я когда сохраню карту локально, сразу поменяю названия на правильные.
Заодно проверьте меня, пожалуйста, может я ещё какие-то грубые ошибки делаю.

Я бы поставил highway=service, living_street=yes

Eugene

Грубых ошибок нет, есть замечания.

Неверно размечена школа. name=Школа №13, building=yes, а лучше сразу отметить всю территорию школы. Форма у неё П-образная, а не прямоугольник.

Станция вообще оказалась без тегов, просто линия. Там как минимум building=yes

post office тоже не указано, что это здание.

Ресторан, думаю, мало похож на shop=alcohol. Если в этом здании и ресторан и магазин, тогда нужно ставить точки. Снова упущен тег здания.

Уже были упомянуты русские названия улиц

Ниже ресторана два киоска прорисованы. Тоже не указано, что это building. Вообще эти теги нужно указывать всегда, иначе это получается кусок земли.

На границах boundaries не зватает тегов. Нужно продублировать наименование населённого пункта.

Eugene

pivogol
Я бы отметил как highway=residential (так как сейчас)

highway=service + living_street=yes подходит всё-таки больше для дворовых проездов без названий в городах.