З дозволу сайту http://tr-dnepr.at.ua/ вношу інформацію про маршрути руху міського електротранспорту - http://tr-dnepr.at.ua/shema_iks.png. Зараз працюю над зупинками трамваїв, на черзі лінії руху тролейбусів.
На вихідних пройшовся вздовж Н-08 від Дніпропетровська до Запоріжжя, вирівняв по треках та Бінгу, розділив на дві окремі смуги (як воно є насправді), додав місця для розвороту. Тепер треба додати роздільну смугу та бар’єр.
Звернув увагу на те, що є досить пристойне покриття вздовж усієї траси аж до Дніпра (далі не зазирав). В цій місцевості є досить велика кількість сіл, які нанесені на мапу лише однією точкою, навіть без під’їзних доріг. Отже є велике поле для «диванного мапінгу» :), запрошуються усі охочі!
привет всем маперам.
недавно присоединился к сообществу. забавная штука. just for fun)
занимаюсь поселком Опытным, так как живу сейчас здесь. еще знаю район ДИИТа - он слабо прорисован, поэтому добавлю что знаю.
gps пока не имею, поэтому пользуюсь бингом и головой.
Интересно узнать какие районы днепра сейчас активно рисуются, чтоб не лезть туда.
Можешь использовать подписку на эту ленту - http://matt.dev.openstreetmap.org/owl_viewer/feed/3278959700-3278961435.rss
в ней отражаются все изменения в Днепропетровске
или настрой себе свою здесь - http://matt.dev.openstreetmap.org/owl_viewer
да. отлично. буду теперь с вами
у меня вопрос. что делать с данными на карте в некорректности которых я уверен на 100%. например автосалон Субару находится не в этом здании а в здании напротив. править?
конечно править
Я рад, что наконец-то в Днепропетровске более активно стали вносится изменения и появились новые люди. Главное, чтобы первоначальный запал не погас и желание улучшить карту города оставалось столь же сильным!
Будь ласка, гляньте на цей зв’язок http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1492192
Чому на кожному із його членів з’явився напис, який є тільки в одного члена зв’язку?
хм. зазвичай multipolygon це набір outer і inner ліній, причому перші описують зовнішню межу, а inner - дірки в конструкції. В даному випадку outer получились не межами, а сукупністю будівель.
А так саме по собі схоже на глюк рендерера…
Щоб біло більш зрозуміло ось кілька знімків з оф. сайту ТРЦ Вавілон
Вид на ТРЦ у напрямку Нового мосту та правого берега Дніпра
Як взагалі усе це правильно позначити тегами?
Якесь зачароване місце http://osm.org/go/0pD9uhzI0-. Вилучив зв’язок лишив тільки будівлі, що притуляються стінами друг до другу. Входи є, а основної будівлі на мапі не видно.
Перемалював “Вавілон” наново. Взяв з їх сайту план першого поверху, підклав його у JOSM і по ньому накреслив. Ось результат
Лишилось позначити ще висоту для під’їздів та, може, висоту галерей, щоб отримати точну візуалізацію в 3D.
Наступного тижня планую побувати у Дніпропетровську. В зв’язку з цим маю дві пропозиції
- Думаю що вечорами матиму трохи вільного часу, тож гуляючи вулицями міста міг би заповнити трохи walkingpapers. В районі Гоголя та околицях. Проблема в тому аби потім хтось переніс ті дані зі сканів у мапу
- Ну і можна було б зустрітись десь у вечері попити пива-соку-кави десь у затишному місці та побалакати. Влаштувати такий собі маппінг-мітінг
Ласкаво просимо, до нашого міста.
Чому б і не перенести, я готовий допомогти.
Хм, цікаво в живу буде побачити справжнього мапера :D. Як будеш у місті дай знати.
Нарешті моє начальство визначилось з термінами мого відрядження.
Сьогодні вночі виїзжаємо, буду в Дніпропетровську до наступної субботи.
Тому пропоную організуватись наприклад у п’ятницю годин в 7 вечора (або в любий інший день, але домовитись про це хоча б за день ), десь у центрі.
Буду доступний taranov.pavel@пошта на гмейлі або на телефоні 0969293300
2 rsh: відписався на OSM-пошту.
Днепропетровск перестал быть городом миллионником
http://gorod.dp.ua/news/62481
Може хтось знає де про це можливо дізнатись (на сайті Держкомстату)?
Закінчив перший етап («диванний») картографування селища Шевченка та ж/м Північний в Дніпропетровську. Тепер треба розставити адреси будинкам та позначити РОІ.
Великий файл - http://i012.radikal.ru/1104/2f/280072ddd9a2.gif
Название: map-shevchenko.gif
Оригинал: 895 x 916 пик., 1331 Кб
Вау! Супер!