На Yahoo там дуже застарілий знімок. Площа є, але маленька, між Троїцькою церквою з одного боку та навпроти з іншого Гімназія №33 із спортмайданчиком та поруч, там де на Яху «скверик», зараз будинок Дніпровської єпархії.
В місті існує проблема в перекладі назв з російської на українську. Так як в радянські часи усі назви були російською, то зараз і виникають такі моменти: як, наприклад, перекладати назви з російської в яких містяться слова «красный». Ось і маємо: російською «ул. Красная» та «пл. Красная», а українською «вул. Красна» та «пл. Червона». Ще точаться суперечки як перекласти українською назву «ул. Янтарная» (янтарь — українською бурштин), тож чи лишити транслітерацію «вул. Янтарна» чи перекласти на «вул. Бурштинну».
На вихідних пройшовся вздовж Н-08 від Дніпропетровська до Запоріжжя, вирівняв по треках та Бінгу, розділив на дві окремі смуги (як воно є насправді), додав місця для розвороту. Тепер треба додати роздільну смугу та бар’єр.
Звернув увагу на те, що є досить пристойне покриття вздовж усієї траси аж до Дніпра (далі не зазирав). В цій місцевості є досить велика кількість сіл, які нанесені на мапу лише однією точкою, навіть без під’їзних доріг. Отже є велике поле для «диванного мапінгу» :), запрошуються усі охочі!
привет всем маперам.
недавно присоединился к сообществу. забавная штука. just for fun)
занимаюсь поселком Опытным, так как живу сейчас здесь. еще знаю район ДИИТа - он слабо прорисован, поэтому добавлю что знаю.
gps пока не имею, поэтому пользуюсь бингом и головой.
Интересно узнать какие районы днепра сейчас активно рисуются, чтоб не лезть туда.
у меня вопрос. что делать с данными на карте в некорректности которых я уверен на 100%. например автосалон Субару находится не в этом здании а в здании напротив. править?
Я рад, что наконец-то в Днепропетровске более активно стали вносится изменения и появились новые люди. Главное, чтобы первоначальный запал не погас и желание улучшить карту города оставалось столь же сильным!
хм. зазвичай multipolygon це набір outer і inner ліній, причому перші описують зовнішню межу, а inner - дірки в конструкції. В даному випадку outer получились не межами, а сукупністю будівель.
А так саме по собі схоже на глюк рендерера…
Якесь зачароване місце http://osm.org/go/0pD9uhzI0-. Вилучив зв’язок лишив тільки будівлі, що притуляються стінами друг до другу. Входи є, а основної будівлі на мапі не видно.
Перемалював “Вавілон” наново. Взяв з їх сайту план першого поверху, підклав його у JOSM і по ньому накреслив. Ось результат
Лишилось позначити ще висоту для під’їздів та, може, висоту галерей, щоб отримати точну візуалізацію в 3D.
Наступного тижня планую побувати у Дніпропетровську. В зв’язку з цим маю дві пропозиції
Думаю що вечорами матиму трохи вільного часу, тож гуляючи вулицями міста міг би заповнити трохи walkingpapers. В районі Гоголя та околицях. Проблема в тому аби потім хтось переніс ті дані зі сканів у мапу
Ну і можна було б зустрітись десь у вечері попити пива-соку-кави десь у затишному місці та побалакати. Влаштувати такий собі маппінг-мітінг
Нарешті моє начальство визначилось з термінами мого відрядження.
Сьогодні вночі виїзжаємо, буду в Дніпропетровську до наступної субботи.
Тому пропоную організуватись наприклад у п’ятницю годин в 7 вечора (або в любий інший день, але домовитись про це хоча б за день ), десь у центрі.
Буду доступний taranov.pavel@пошта на гмейлі або на телефоні 0969293300