Почувствуй себя первооткрывателем. Заодно назови сквозной проезд по городу своим именем.
Как вариант - проедь на машине с одной стороны в другую. Возможно, конечно для нашей страны совсем необязательно, что от въезда в город до выезда тебя будут вести указатели (на белом или синем фоне стрелочка нелево и подпись “проезд им. andygol”). Нужно быть очень внимательным. Думаю что они присутствуют.
Еще вариант - атлас автомобильных дорог, со схемой проезда по городу Днепропетровску.
Опять же - совершенно необязательно, чтобы ты супер точно обнаружил этот оффициальный проезд. Ничего страшного если ошибешься и проведешь его немного не по документально утвержденному пути. Всегда можно поправить будет. Но наличие такого пути - это гуд.
Взагалі я підтримую таку класифікацію доріг. Треба позначати дороги за важливістю.
На російськомовному форумі у гілці про появу мап Білорусі від ОСМ на Космоснимках.ру http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=10315, Котяра давав таку пораду:
UPD. Якщо переклад українською не відповідає оригіналу англійською, я готовий почати поки що виправляти переклад.
Скільки подорожував, ніколи не бачив шляхів типу О-ХХХХХХ
Шановні учасники, подивіться на Білорусь чи таку оману ви хочете створити?! Ніколи не повірю, що всі дорог там такі чудові і червоніють, як от у Німеччині.
По текущей рекомендации, она получается не удобной - Т-ХХХХ дорог при обзоре области - не видно! нужно зумить, а когда зумишь - не видно, что они соеденяют…
А насчет “важность, а не качество” - это уже принцип ОСМ, которому уже следуют практически все…
и для качества есть куча тегов позволяющих его описать куда детальней чем просто тегом highway.
DSem, як автор пропозиції, будь ласка, оформи її для голосування та додай у Вікі, щоб було можливо віддати свій голос.
PS У нас так і не відбулось прийняття стандарту про адміністративно-територіальний устрій. Варіант запропонований va-deam не отримав переважної підтримки спільноти. Зараз _sev розгрібає бази, що стосуються територіального устрою, його поточна мета — перевірити назви усіх існуючих в ОСМ українських населених пунктів та, я так розумію, інші справи з цим пов’язані. Тож в мене виникла така пропозиція: чому б va-deam, _sev та DSem не об’єднати зусилля та досвід в цьому напрямку та запропонувати новий варіант угоди про тер.устрій? Зі свого боку обіцяю прийняти участь у обговоренні та голосуванні, й поширені інформації про Угоду.
Якщо процес додавання кодів КОАТУУ буде автоматизовано, то не потрібна нова угода: здається, незадоволення багатьох людей було викликане нечітким розумінням класифікації.
Гадаю, ще зарано висувати варіанти на голосування. Потрібно окреслити критерії за якими, приміром, класифікувати шляхи у містах.
+1 першому повідомленню теми.
Нормальну класифікацію пропонує автор.
На осм мапі Україні регіоналки позначені і як primary (червоні) так і secondary (оранж). Давайте уже все таки визначимося.
У мене ще такі питання по темі:
Букви доріг М, Н, Т, О, С вказуються кирилицею чи латиницею?
У якому форматі правильно вказувати номери доріг? M-12, H-12, P-12 - тут зрозуміло.
а як територіалки: T-1234 чи T-12-34?
обласні: O-123456 чи O-12-34-56?
районки: C-123456 чи C-12-34-56?
Товстим виділив той варіант, який зустрічав в документах. Маю дані по Волинській області.
А як щодо національних і регіональних доріг? По Україні бачу немає єдиного правила.
Ще питання по relation (зв’язки). Тут є англійська інструкція для JOSM, але переклавши її гуглперекладачем - мало що зрозумів. Може хто пояснить доступніше? Хочу в цій статті Автомобільні шляхи України зробити лінки на дороги.
Якщо нема заперечень, я зроблю актуалізацію перекладу http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Highway, за наявності у мене вільного часу, звісно. Поточний переклад зараз має значні розбіжності з оригіналом!
Так званий англомовний оригінал за кілька років лише ледачій не виправляв. Не можна просто взяти прибрати існуючу статтю й підігнати переклад: чимало людей користувались та користуються поточним варіантом україномовної статті, нехай вона має нюанси. А на появу якої кількості об’єктів вона вплинула за час існування?!
Якщо виникла об’єктивна необхідність переглянути класифікацію доріг, винесіть пропозицію на голосування: оформляйте належним чином, повідомте про це спільноту — в такий спосіб, як приймали рішення, наприклад, про порядок слів в назвах.
Тобто, коли стаття на українській мові більше не відповідає всесвітній практиці, але по ній нанесено багато об’єктів, то її не варто виправляти?
Ця стаття вже давно застаріла. І чому на клас доріг у нас впливає швидкість? Я такої практики більше ніде не бачив. Я за те, щоб її переписати. Англомовна спільнота набагато більша, і інформація на англійській мові більш актуальна.