Як чистити власні треки

Поділіться досвідом, хто як підчищае власні треки?

Маю не мало треків знятих власноруч, але не хочу їх викладати тому що там присутні “хмари” точок навколо мого дому та роботи.
Чистив руками в Viking, але на третьому треку набридло видаляти по одній точці. Якби хоч можна було групу виділити.

osmtrackfilter.plя так і не зрозумів як йому задати регіон який потрібно очистити…

Може хто має якісь скрипти, що дозволять видалити точки з заданого регіону в пакетному режимі? Не хочеться вигадувати велосипед.

Я використовував JOSM + EditGpx + DirectUpload

Тим більше, що можна, використовуючи шар WMS побачити як проходить трек по поверхні та прослідкувати де є похибка в треку чи в WMS. :slight_smile:

Для массовой зачистки использую GPX Editor http://www.knackes.com/blog/index.php?post/2008/11/20/193-gpx-editor-1070
в нем как раз хорошо стоянки и облака точек вырезать.

Еще неплохо фильтрами в GPSBabel поиграться… например такая строка из .bat файла:


gpsbabel.exe -t -i gpx -f %1.gpx -x discard,hdop=10,sat=3 -x duplicate,location -x simplify,error=.003k -xinterpolate,distance=.099k -x position,distance=5m -o gpx -F %1-s.gpx

удаляет точки с hdop > 10 и снятые при к-ве спутников < 4
удаляет дубли точек
упрощает (сглаживает линию) с допустипой ошибкой до 3 метров
добавляет точки через 99 метров если между соседними 100 и больше метров (что-бы в JOSM трек не рвался)
и удаляет точки между которыми меньше чем 5 метров (хорошо чистит стоянки)

В результате - неплохо упакованный трек практически не отличающийся от оригинала…

При завантаженні GPX-файлів у OSM можна обирати між різними рівнями приватності: наприклад, можна зробити трек доступним всім, але виключити будь-яку пов’язану з автором інформацію :wink:

Хм, теж варіант, але мене все одно швидко вичислять, там де самі жирні плями - то де я живу та працюю :slight_smile:

Дякую усім за поради, для себе вирішив, що краще не покладатись на усяку автоматизацію, а вручну чистити. Вибір зупинився на EditGpx (саме складне було зрозуміти що краще все-ж таки по одному треку чистити та імпортувати, а не усі скопом намагатись перетворити в один). Потім видаляю waypoints у Viking (на моєму Гарміні джойстік чіпляється у кишені і любить наставити цих самих waypoints, а EditGpx чомусь їх залишає).

Ну і напевно, не слід чекати поки до хороби треків назбирається, а одразу-ж після считування з пристрою слід його підчистити.