Я так розумію, що ти мапиш по знімках з Yahoo. Тож я приєднуюсь до iONiX: потім все можливо поправити. Ти можеш зараз підправляти положення тла (фотографії з Yahoo) по пр. ім. Газети Правда, там є вже достатньо треків з GPS, або по Набережній Перемоги, також є пара треків в Придніпровську по них реально вирівняти положення тла.
Для того, щоб підправити положення тла: треба завантажити/включити показ треків; в Potlatch (вкладка Правка на сайті) треба натиснути «пробіл» та мишею перетягнути тло як тобі потрібно; в JOSM — у вікні завантаження треба позначити прапорцем «Дані GPS» у вікні завантаження даних, після чого додати шар WMS (треба щоб був встановлений втулок wmsplugin) з супутниковими знімками від Yahoo та на панелі інструментів ліворуч натиснути кнопку кольору хакі з чотирма білими стрілками потім мишею пересунути тло.
Начебто робив все так як звичайно. Накреслив острів, так щоб земля була ліворуч від лінії; позначив острови відповідними теґами; додав їх до зв’язку з роллю «inner».
Посмотрел - вроде рендерятся. У отрисовщика есть некоторая задержка перед тем как изменения будут им приняты для отрисовывания, причем эта задержка для разных уровней зума разная (бывает, что для бОльших / zoom < 11 / масштабов изменения начинают отрисовываться через пару недель, тогда как для мелких изменения появляются минут через 20). А еще есть такая штука как кеш броузера, принудительный релоад иногда помогает
Возвращаясь к самому первому посту…
Наткнулся та такую местность в окрестностях ДПетровска
Подумал что остатки моей деятельности, посмотрел историю. Ан нет - всё Ваше, процитирую первый пост, «лайно» . Мне вот просто любопытно - как же так?!
По второй части, я как-то бывал в Песчанке и Орловщине, помню по памяти расположение некоторых основных улиц, тем более что Яху дает нормальные снимки для этой территории, но с названиями у меня туго по этой местности (даже не знаю где и подсмотреть, кроме как выехать на местность, но это в ближайшем будущем не реально), поэтому, в первую очередь для себя, пометил, чтоб не забыть. А может кто-нибудь из более знающих эту местность людей подправит мои изыски (ваша тактика, стоит признать, действенна).
Гляньте на это изображение(надо чуток ждать чтобы все отрисовалось)
Острова на юго-востоке от Подгорного являютя иннерами релейшна “Самара”, но все аутеры этого релейшна расположены на севере от Новоселовки. Отсюда - иннеры вне тела какого либо аутера.
UPD 09.09.10 0810 Исправил острова(перенос из одного релейшна/мультиполи в другой). Никакие тэги не изменялись. Все отрисовывается.
Я навіть не знаю чому цей набір змін не відпрацьовується повністю. Адже зв’язок до якого він вносить зміни був створений раніше і до цього все було добре. Зміни показувались нормально.
Так, метро є і воно працює. Хоча це тільки 6 станцій :(. Спробую його позначити на мапі. Вже багато років обіцяють відкрити ще 2-3 станції, але коли це буде - невідомо.
2Upliner
Добавил на карту линию метро. Можешь глянуть, от Центрального ж/д Вокзала на запад до ж/м Коммунар.
TODO: добавить строящиеся 3 станции (Театральную, Центральную, Музейную) и собрать все это хозяйство в маршрут.
P.S. Не обязательно писать на украинском, если тебе это сложно, по-русски все прекрасно понимают и никто на тебя “пальцем показывать” не станет
Розпочавши перекладати назви вулиць у Дніпропетровську з російскої мови на українську, виявив кілька дивних моментів. Спочатку подумав що це я випадково помилився, але ні, ці об’єкти перекладав не я.
Наприклад: http://www.openstreetmap.org/browse/way/29128584
Ця вулиця дійсно “Красна”, а не “Червона”?
Або: http://www.openstreetmap.org/browse/node/930873199
Академія “медицинська”, а не “медична”? Як назвати вулицю в цьому місці? Я назвав за аналогією “медицинська”, але став перевіряти, засумнівався…
Вулиця дійсно Красна, я вас в цьому запевняю! Буваю тут кожного дня. Табличка з назвою вулиці на Гімназії №33 виглядає як «вул. Красна». по обіді буду там пробігати - сфотографую.
Про мед академію: треба пошукати на їх оф.сайті як вони правильно називаються.
Ось http://www.dsma.dp.ua/ - «Дніпропетровська державна медична академія»
То я зупинку трамвая назвав неправильно %-), треба буде виправити.
Не треба, вірю і так Просто це дуже забавно: Червона площа и Красна вулиця. ИМХО, краще було б навпаки, тому що площа зазвичай буває “красна-прекрасна”, а к вулиці це рідко застосовується. Хоча на Yahoo не бачу взагалі там ніякої площі, тільки невеликий скверик…