Помітив багато сіл з назвами, в яких є апостроф, а зразу за ним - велика буква. Виявляється, таке зустрічається по всій Україні. Можливо, в когось є ідеї, як то можна виправити все скопом, не правлячи кожну назву окремо?
Дійсно, є така проблема :(, раніше на очі таке не потрапляло. На мою думку є два варіанти вирішення:
написання сценарію будь-якою мовою (Python, Perl й т.і.) який би вибирав об’єкти за певним шаблоном по полю “name”, використовуючи API; сценарій виправлення по шаблонах, та інший сценарій, який би ці зміни надсилав до бази.
завантажити вище зазначений набір змін, у текстовому редакторі (на ваш смак) по шаблонах здійснити виправлення, відкрити файл із виправленим набором змін у JOSM, та надіслати його до бази засобами JOSM.
PS. потрібно звернути увагу на те щоб в назвах стояв «‘» - апостроф, а не «’» - одинарні лапки і у разі потреби теж виправити.
Боюсь, що нормального алгоритму не получиться
Взяв документацію по API і в напівавтоматичному режимі пройшовся скриптами по всім змінах того чейнджсету і позаміняв ті великі букви на маленькі. Кому захочеться подивитись, вкладую файлики (паролі видалені) http://zalil.ru/29768229
Якщо файлик буде недоступний і раптом комусь потрібен, то короткий опис: php, simplexml, rest якщо все ще потрібен, звертайтесь персонально…
в общем-то по дампу сейчас проходил для сверки изменений - кому интересно, дамп брал на http://gis-lab.info/data/osm/ukraine/ - ukraine.osm.bz2 - ежедневный.
обнаружил, что есть еще несколько линий с такими названиями, исправил.