Сьогодні, переглядаючи мапу, побачив, що вулиці рясніють написами FIXME. Таке «…» з’явилось по всіх інших вулицях в Дніпропетровську, що не мали назви, навить на розв’язках на під’їздах до мостів та т.і. де назви не може бути взагалі. Глянувши на історію однієї з них виявив таке:
Звісно, до цього цим вулицям досі не були проставлені назви, але я це й так знав, бо крім мене цією ділянкою досі ніхто не переймався і зараз я не маю часу, щоб проставити назви.
Поглянувши на профіль цього користувача — http://www.openstreetmap.org/user/Buccaneer побачив що він щось робив в Одесі та навкруги, та й в інших місцях.
Навіть не знаю як на таке реагувати? Дякувати чи ображатись?
Як на мене, то мені простіше додавати потім потрібні вірні теґи, ніж вилучати вже існуючи помилкові, або правити їх.
Звертаюсь за порадою. Що робити? Звертатись до того хто вніс останні правки, чи зціпивши зуби мовчки правити самому далі?
PS. Для себе я вибрав такий порядок роботи: спочатку креслимо обрану ділянку, ставимо мінімально потрібні теґи (вид лінії і т.п.), а потім проставляємо назви та інші потрібні теґи. Бо на мапі краще щоб спочатку з’явилось будь-яке зображення, яке потім буде обростати подробицями, ніж пуста мапа з одним гарно зробленим елементом.
Такий підхід обрав для себе після того як поглянув на Багдад, який мав тільки накреслені вулиці (та дуже мало назв), але він вже виглядав як місто, а не дві вулиці.
UPD
Перегляньте всі цей набір змін http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/4593416, він накриває дуже велику територію. Можливо, його треба буде відмінити.
UPD1. Змінено назву гілки (Buccaneer для Дніпропетровська відмінив свої правки - спасибі). Тепер тут обговорюємо інші питання, що стосуються Дніпропетровська.