Op OSMAND Android staat een bushalte (route) niet correct.
Wie update deze?
Betreft o.a. bushaltes tussen Schoonloo en Elp (Drenthe) (en de verdere route van deze verouderde-vervallen buslijn).
Op OpenStreetMap staan de haltes correct (nl: geen). Op OSMAND staan de haltes nog wel (=foutief).
Dear John, (Beste Jan)
Your complaint is about OSMAnd, as you have stated, should not you address your question at OSMAnd ?
They don’t update as much or frequently just to stay accurate. They might do so on your request.
Greetz
The normall language on this platform is Englisch, for Dutch have a look here; https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Het probleem lijkt te zijn dat de bushaltes op de verkeerde manier op ‘buiten gebruik’ zijn gezet. Ze zijn namelijk niet verwijderd uit de database. De tag highway=bus_stop is aangepast naar disused:highway=bus_stop, maar vergeten is om ook de tag public_transport=platform aan te passen naar disused:public_transport=platform.
De standaardkaart (OSM-carto) en de transportlaag op openstreetmap.org gebruiken alleen de highway=bus_stop voor het vinden van bushaltes, dit is een wat verouderde manier. De ÖPNVKarte en OSMAnd maken ook gebruik van de nieuwere tag public_transport=platform. Deze tag is niet op disused gezet, waardoor de bushaltes daar nog zichtbaar zijn.
Ik heb het verbeterd.
In addition: I don’t see anything that says questions in the Q&A-forum can’t be asked in another language than English.