You are not logged in.

Announcement

*** NOTICE: forum.openstreetmap.org is being retired. Please request a category for your community in the new ones as soon as possible using this process, which will allow you to propose your community moderators.
Please create new topics on the new site at community.openstreetmap.org. We expect the migration of data will take a few weeks, you can follow its progress here.***

#1 2020-05-28 14:13:08

Олександр М
New Member
From: смт Пулини, Житомирська обл.
Registered: 2020-05-27
Posts: 1

Перенесення будинків та іншої інфраструктури з SHP-файлів на OSM

Всім привіт!
Я - Олександр, працівник Пулинської ОТГ Житомирської області.
Наша селищна рада володіє ортофотопланами, ArcGIS-проєктом, shape-файлами та іншими файлами, які отримані в результаті замовлення знімальних робіт для виготовлення генерального плану смт Пулини.
Я вже декілька днів заповнюю OSM селища, але це займає багато часу та має доволі низьку точність в порівнянні з реальністю. Заповнюю в iD, JOSM "не осилив", хоча маю маленький досвід роботи в QGIS. За необхідності - навчуся працювати в JOSM.
Запитання: як перенести наявні файли (ArcGIS-проєкт, SHP-файли чи які там треба інші) в OSM для подальшого заповнення тегів (в OSM) та використання в QGIS (та можливо в іншому ПЗ), щоб не робити вручну те, за що вже заплачені чималі кошти.
Підкажіть будь-ласка!

Offline

#2 2020-05-28 15:06:49

andygol
Moderator
From: Дніпро
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,968
Website

Re: Перенесення будинків та іншої інфраструктури з SHP-файлів на OSM

Доброго дня, Олександре!

Вітаю в ОСМ. Прошу вас ознайомитись зі сторінкою з Вікі ОСМ присвяченій імпорту (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Import) та настановами щодо проведення Імпорту (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk: … Guidelines).

Це дуже добре що ви озвучили вашу проблему до того як змарнувати власний час проводячи неузгоджений імпорт та роблячи помилки.

Першим кроком, створіть, будь ласка, на Вікі ОСМ відповідну сторінку (я можу допомогти вам в цьому, або може хтось ще зголоситься зробити це).

По-друге, було б також добре якби розмістили наявні у вас матеріали в публічному доступі, це може бути офіційний сайт вашої ОТГ та/або data.gov.ua

Після ознайомлення з даними можна буде розробити план дій, що і в якій послідовності робити.

Offline

#3 2020-05-28 15:12:59

ququruzka
Member
Registered: 2020-05-28
Posts: 5

Re: Перенесення будинків та іншої інфраструктури з SHP-файлів на OSM

доброго дня, Олександре !

Знайшов на вікі досить детальну інструкцію з імпорту данних https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Sof … _shapefile .
Але перш за все, треба дослухатись юзерів,що відповіли вище.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB