Deze week laatste TVP (trein-vrije-periode) zodat alles 2 maart volgens de definitieve situatie open kan. Ben de afgelopen dagen bezig geweest om alle tijdelijke zaken weg te gooien en de nieuwe perrons ed in te tekenen.
Er liggen veel lagen boven elkaar en daar heb ik niet zo’n ervaring mee.
Van boven naar onder: perronkap – perron – verdiept maaiveld – fietsenkelder.
Nu denk ik dat het niet zoveel zin heeft om de fietsenkelder te mappen. Maar die andere drie lagen heb ik wel ingetekend. Ik heb nu van het hele plein een voetgangersgebied gemaakt.
Kan iemand dit nalopen?
En wat te doen met de trappen naar boven naar het perron en naar beneden naar de fietsenkelder? Teken je die in?
Oude sporen heb ik nu verschoven naar de nieuwe plek. Ik heb wel eens ergens gelezen dat er iemand een import doet vanuit Prorail. Hoe gaat dat in z’n werk?
Van het plein een voetgangersgebied maken, prima idee, ziet er zo duidelijk uit. Voor de fietsenstalling, zou ik wel toevoegen, maar met tags underground parking, bicycle, etc, dan wordt deze niet zichtbaar op standaard kaart, maar bevat wel de info met aantal fietsplaatsen, etc op fietskaart.,
Bedankt voor je reactie.
Fietsenkelder heb ik toegevoegd.
Kan nergens iets vinden over OV fietsen. Ook niet bij andere stations in de buurt. Gewoon rental tag is blijkbaar genoeg?
Vandaag weer even een rondje gelopen rondom het Stationsgebied.
Dit ding op het terrein van de Triodos bank staat niet in de BAG viewer. https://www.mapillary.com/map/im/BEb5CRFseicvMlt9ao__gA
Gewoon maar overtrekken dan?
tags?
building=roof
power=plant
plant:source=solar
plant:method=photovoltaic
Het hoogteverschil tussen het perron en het stationsplein is nog niet vastgelegd. De omtrek van het perron heeft nu layer=1, maar de perron relatie heeft geen layer tag. Ik zou zelf het stationsplein layer=-1 mee geven, omdat de sporen en het perron op maaiveld hoogte liggen.
Bedankt voor jullie reactie. @Marc, nu generator van gemaakt. Is logischer ja. @Gertjan, ja hier zat ik dus mee te worstelen. Die relatie had ik niet door. Nu die ook op +1.
Stationsplein nu op -1. Maar eigenlijk zou je dan (een deel van ) de fietspaden ook op -1 moeten mappen omdat ze ook op dat niveau liggen.
Ik heb de nodes voor het station en stop_positions verbeterd. De stop_posities op de nieuwe plek zitten nu in de treinrelaties. De oude heb ik verwijderd.
Normaal wordt het perron nog gesplitst in een aparte way per spoor. Deze worden dan aan de treinrelaties toegevoegd. Zo is het ook duidelijker op de kaart te zien wat spoor 1 en wat spoor 2 is.
Dank je wel.
Zal morgen dan even het perron opsplitsen in twee aparte gebieden.
Ter info filmpje van de laatste buitendienststelling: https://www.youtube.com/watch?v=l0qq8MFh1oE
Ik heb het grootste deel overgetrokken van de bouwtekening. Maar van alle wissels ed ben ik afgebleven om geen relaties te slopen. Iets voor JJJWegdam?
Adv een pm van nilodo heb ik zojuist even gekeken. Ik heb de maximumsnelheden, wisselnummers, vertreklichten en treinpaden bijgewerkt. Qua alignement zit het wat anders: de nieuwe sporen zijn nog niet zichtbaar op https://mapservices.prorail.nl/. We moeten het voor nu even met de huidige ways doen. Die zijn best netjes aangezien Freek ze van bouwtekeningen heeft. Gevolg is wel dat twee overloopwissels aan de oostkant nog missen. Even afwachten tot de kaarten van ProRail ge-updated zijn. Nb: ik volg het forum niet, dus stuur s.v.p. net als nilodo een berichtje als er weer een vergelijkbaar gevalletje is