Jaki landuse dla daczy?

Mam taki kłopot z miejscowością Wilga - rozległy teren, niegdyś leśny, dziś w całości przeznaczony na dacze. Czyli mamy pokrywę lasu, ale jednczośnie mamy wytyczone ulice i gęsto domy. Co z tym robić? Na razie zrobiłem normalnie landuse=residential, ale nie jestem tego pewien.

[edit] Sprawdziłem podmoskowie, Rosjanie dla daczy po prostu dają residential=rural, a któż wie więcej o instytucji daczy niż oni…

https://www.openstreetmap.org/way/775352830

Skoro tam już stoją domki letniskowe, to bym je wrysował, tam gdzie są; zmienił te drogi polne na residential nieutwardzone, no i oczywiście zlikwidował las i dał landuse residential. Co kraj, to obyczaj. W Polsce bardzo prawdopodobne jest, że niektóre domki po pewnym czasie będą zamieszkiwane przez cały rok i staną się domkami mieszkalnymi, a nie letniskowymi. Co do tagu residential=rural nie wypowiem się.

No, las IMHO powinien zostać, bo to jest właśnie taki typ zabudowy - już w momencie wytyczania założenia w latach 20 nabywcy działek mieli zakaz wycinania drzew na nich rosnących. Stąd jest tam dziś wszędzie stosunkowo stary las, a domy skryte są pod koronami drzew. Z tego samego powodu jest kłopot z ich wyrysowaniem - po prostu daleko nie wszystkie domy widać z satelity. Wystarczy porównać punkty adresowe - które są zaimportowane - żeby zobaczyć jak gęsta to jest w gruncie rzeczy zabudowa, ale narysowanie tego na podstawie zdjęć będzie prawie niemożliwe.