Buiten is een grasveld met bomen te zien, ook op de laatste satellietbeelden.
Het groen kom ik niet/nauwelijks tegen op de osm-kaarten, alleen de Humanitarian laat wat zien. Ook OFM laat me geen groen zien.
Kijk ik in JOSM wat daar allemaal getagd ik zie ik wel vlakken met landuse-grass. Laatste edits zijn van It’s so funny, mechanical edit van weliswaar alweer een paar jaar geleden.
Onder het gras zit wel een metrostation met layer=-1.
Ondanks nadere bestudering van alles hoe het gemapt is daar, kom ik er niet uit waarom het zichtbare grasveld met bomen niet te zien is op de beschikbare kaarten. Zal wel met prioriteit van lagen te maken hebben.
Kan iemand licht in de duisternis geven?
Er ligt ook een Multipolygon overheen die het gehele plein omvat. Ik heb zojuist het aanwezige groen als inner opgenomen in die MP. Even kijken of dat werkt…
Na toevoegen van layer=1 aan de groenvoorziening is het nu zichtbaar. Klaarblijkelijk slokt die MP als area alles op wat er binnenin ligt.
Alleen ligt het groen nu nog niet waar het zou moeten liggen. Rotterdammer hier die dat dat even goed wil leggen?
Edit: ik denk trouwens dat dat groen niet eens hoeft te worden toegevoegd aan die MP en dat de layertoevoeging volstaat.
Alleen blijft het gebouw van het ondergrondse station (met layer=-1), toch bovenop het gras liggen…
Voor een bovengrondsgebouw is dat de correcte rendering, maar waarschijnlijk speelt een van de andere tags op dat station een rol bij de rendering.
Wordt vervolgd…
Marc, zelfde probleem hadden/hebben we met ondergrondse parkeergarages; al eerder besproken.
Voorlopige ‘workaround’: building=xxx wijzigen in building:part=xxx.
Dank je!
Ziet er nu inderdaad beter uit. Ik zal de afzonderlijke bomen op het plein er ook nog bijzetten, want het is feitelijk meer boom dan gras op die plek…