You are not logged in.

#26 2020-06-01 13:38:48

jaroslaw_goralczyk
Member
From: Łódź
Registered: 2020-05-21

Re: Miasto Łódź - Spotkanie edytorów.

Polimerek wrote:

Aktualnie większość miejsc, gdzie są ogródki jest już czynna. Z tymże daje to możliwość zrobienia spotkania przy piwie, a nie "poważnego".

Zawsze można uznać, że spotkanie "przy piwie" (czymkolwiek będzie ono w praktyce) to również poważna sprawa wink Ze względu na ograniczenia i regulacje za którymi już powoli przestaję nadążać pewnie trudno będzie o organizację czegoś "większego" niż spotkanie towarzysko-organizacyjno-zapoznawcze.

Nie wiem, co w praktyce byłby potrzebne do organizacji "poważniejszych" spotkań, ale w ramach propozycji (na przyszłość) można rozważyć biblioteki miejskie. Ostatnio coraz więcej ich się otwiera, po remontach zyskują też nowe przestrzenie, które można nieodpłatnie wykorzystywać. Wszystko zależy od warunków, na jakich by zależało - ale na ten moment (ze względu na "wiem co") dostępne są chyba jedynie na zasadzie wypożyczenia książki.

#27 2020-06-27 11:50:10

Cristoffs
Member
Registered: 2018-11-27

No i się nie wyrobiłem przed wakacjami. Robimy w jakiś piątek lub sobątę w Lipcu co wy na to?

#28 2020-06-27 20:19:43

jaroslaw_goralczyk
Member
Registered: 2020-05-21

Cristoffs wrote:

No i się nie wyrobiłem przed wakacjami. Robimy w jakiś piątek lub sobątę w Lipcu co wy na to?

Jestem za - jeżeli tylko będę wtedy w Łodzi pewnie się pojawię :-) Nie mam preferencji co do terminów. Można nawet wstępnie rzucić termin piątku lub soboty za tydzień lub dwa, tyle czasu wystarczy na ogarnięcie miejscówki :-)

#29 2020-09-06 10:20:51

Cristoffs
Member
Registered: 2018-11-27

Trochę mi wstyd bo miałem dać radę w Czerwcu, ale się nie udało. Teraz proponuje wrzesień. Kto chętny? Termin proponuje 18.09 około 19.00, jeśli Piwo - jeśli coś bardziej "szkoleniowego" może niedziela? Się dostosuje. Co wy na to?

Board footer