Verdomd, ik was vanmiddag op station Eindhoven. Vol goede moed liep ik richting kasteel. Echter op de halve heenweg kreeg ik een blaarachtig gevoel rechts en omdat ik geen smartfeun heb wist ik ook niet hoe ver het precies nog was dus heb ik me even later omgedraaid
Voor die het interesseert: ik kwam tot hier.
Zou het eerder omdraaien: wél toegang voor … tussen zonsopgang en -ondergang.
Bijvoorbeeld access = private, en foot:conditional = yes @ (sunrise-sunset)
Henk. Ik heb mijn post hierboven nog aangepast.
Het gebied is een soort zorggebied. Alles en iedereen mag er in met de restrictie dat onbevoegden alleen tussen zonop- en ondergang er in mogen.
Volgens mij is access=destination hier niet van toepassing. Of staat er ergens “alleen bestemmingsverkeer” of iets dergelijks op een bord? Je mag toch gewoon dwars door het gebied fietsen om aan de andere kant te komen?
Bedankt Carlo, routeert nu!
Kan je ook eens kijken naar die tracktyp=grade1, bv https://www.openstreetmap.org/way/362660520
Met surface=grass of sand (zoals voetpad https://www.openstreetmap.org/way/71745120)) klopt dat niet.
Grade1 is per definitie verhard en sand of grass is onverhard.
En is de brug wel een voetpad als bicycle=yes? Moet dat dan geen path zijn, of staat er een blauw bord met voetganger en onderbord fietsen toegestaan?
Dan zou ik destination weghalen en vervangen door private (=alleen met persoonlijke toestemming=bevoegd). Dus twee tags:
Access=private
Access:conditional=permissive @ (sunrise-sunset)
Dat zou op een voetpad wel opgevat kunnen worden als “open voor alle verkeer overdag”, dus ook auto’s. Dan is
foot:conditional=…
waarschijnlijk duidelijker. Ook paden en fietspaden kunnen misschien beter op deze manier getagd worden.
Wat denken jullie, mis ik dan nog iets, of is het dan ondubbelzinnig en correct getagd?
Ik vrees dat er dan geen routering meer mogelijk is alphensebezorger.
Access:conditional klinkt logisch maar geen router kan er fatsoenlijk mee overweg.