Constructie van de Markerwadden is af, maar wat is het?
https://www.openstreetmap.org/way/474838461#map=13/52.5847/5.3792
Tag:leisure=nature_reserve
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:leisure=nature_reserve
Is dit iets wat er op lijkt?
René.
Bedankt, construction tag is verwijderd, leisure=nature_reserve toegevoegd
Enkele opmerkingen:
Er zijn nu twee polygonen met beide de tags leisure=nature_reserve en name=Marker Wadden, waarbij de een geheel binnen de ander ligt.
Lijkt me het meest correct voor de buitenste, ook voorzien van boundary=protected_area en geheel begrensd door boeien.
De binnenste polygoon is nu aangeduid als eiland, maar is in feite ongeveer de (virtuele) buitengrens van het werkgebied voor vijf eilanden. Deze polygoon is nu een ‘inner member’ van de multipolygoon Markermeer.
In plaats daarvan zouden elk van de vijf eilanden gemarkeerd moeten worden als ‘island’ en als inner member. Eigenlijk is nog maar één eiland min of meer ‘klaar’ (NW gelegen), de andere nog in ‘construction’.
Daarmee worden dan tussenliggende stukken die niet tot die vijf eilanden behoren weer gewoon zichtbaar als water.
Verder moeten op de eilanden nog landuse/natural gebieden getagd worden, voorzover nu al duidelijk.
Info over reeds aangelegde paden, wandelroutes en faciliteiten: hier en hier.
Ik ga hier niet zelf mee bezig. Als iemand dat wel wil, misschien niet onverstandig dat hier even te melden zodat niet meerdere mappers door elkaar heen gaan wijzigen.
Hmm iets te voorbarig, alleen het eerste eiland is klaar
Ik zet de polygoon op landuse=construction
Ik blijf er verder van af.
Maar beter niet taggen wat er op de borden staat:
https://nos.nl/artikel/2253179-flevoland-noemt-nieuw-nationaal-park-per-ongeluk-unesco-werelderfgoed.html
Zag het al in het nieuws. Wat zijn de kosten van zo’n bord? 6000 euro?
Waar mensen werken worden fouten gemaakt.
Dat hadden ze wel toe mogen geven, in plaats van herhalen dat het “niet zo’n probleem” is.
Och, die paar ruggen kunnen er nog wel bij, het gepeupel betaalt sowieso.