Czas się pożegnać!

Moi drodzy, chciałbym się z Wami wszystkimi pożegnać.

Nadszedł dla mnie czas gdy doszedłem do wniosku że opuszczam OSM.
Mam ku temu powody osobiste, zająłem się intensywnie innym projektem który wydaje mi się być bardzo sensowny.

Na adres zarządu Stowarzyszenia OSM Polska wysyłam pisemną rezygnację z prezesury.
Chciałbym zdecydowaniej większości z Was podziękować za wspaniałą robotę w mapowaniu Polski a w sczególności tym z Was którzy aktywnia angażowali i angażują się w pracę stowarzyszenia które jak uważam jest nadal ważne i potrzebne.
Bardzo dziękuję również tym z Was którzy pomogli mi swego czasu w mapowaniu Nepalu!

Happy Mapping!

Marek

Cześć Marku!

Żałuję, że wycofujesz się z działalności w OSM, zwłaszcza po roku w którym udało się zorganizować bardzo fajny zlot i z wizją zmian w skostniałych strukturach OSMF. Nowych maperów projekt przyciągnie, ale wizjonerów z twoimi zdolnościami, pracowitością i autorytetem trudno znaleźć.

Oczywiście nie czułbym takiego żalu gdyby nie to, ile tej roboty do tej pory wykonałeś, więc bardzo, bardzo serdecznie ci za ten wkład w OSM dziękuję!

Dziękuję za współpracę oraz za pasję wciągnięcia mnie do mapowania Nepalu.
Do usłyszenia.

Marek Kleciak, ja także dziękuję za współpracę i życzę powodzenia w nowym projekcie :slight_smile:

I ja się przyłączam do podziękowań. Marku, wiele się od Ciebie nauczyłam przez te ostatnie dwa lata, nie tylko o OSM, o życiu w ogóle. Mam nadzieję, że pozostaniesz z nami w kontakcie :slight_smile:

Wróć do nas kiedyś… I powodzenia :smiley:

Wielka szkoda…powodzenia na nowej drodze :slight_smile:

Powodzenia! Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy! W OSM lub przy innej okazji.

A co to za projekt (jeśli możesz to podać)?