Welke tag is wijs om te gebruiken voor een evenmentenlokatie / zalencentrum / vergaderlokatie?
Café of Restaurant is niet aan de orde vanwege het ontbreken van openbare en permanente openstelling, maar een alternatief heb ik niet.
Ik ben dat ook al diverse keren tegengekomen.
Ik dacht aan amenity=events_venue . Dat komt al ong. 2400 keer voor in Taginfo (https://taginfo.openstreetmap.org/keys/amenity#values)
De spelling zonder ‘s’ komt 4 keer voor.
Of je event_venue spelt of events_venue weet ik niet zeker.
In Google komt de spelling met ‘s’ 8 miljoen keer voor, zonder ‘s’ zo’n 36 miljoen keer.
Dat wijst dus net een andere kant op.
Edit: juist ja: Hans Erren was sneller
Afhankelijk van wat de functie van het gebouw is precies is, zou ik ook gemeenschapshuis daarvoor gebruiken.
Ik heb de kunsthal in Rotterdam de tag amenity=exhibition_centre erbijgegeven omdat hier alleen wisseltentoonstellingen zijn
https://www.openstreetmap.org/relation/3419096
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dexhibition_centre