Zie dat iemand als een malle een groot aantal wiki’s (in een groot aantal talen) edits doet onder de noemer
Overzicht:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Special:Contributions/U30303020
In de wiki komt dan een rode balk bij het kopje van knooppuntnetwerken (itt lokale of nationale routes) met de tekst
Zoals bijvoorbeeld momenteel hier
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:route%3Dcanoe
en een gele variant hier:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Fietsroutes
In het eerste geval wordt verwezen naar deze wiki:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relations/Relations_are_not_Categories
Daarin onder andere:
Nu is deze site op zich nuttig en goed om kennis van te nemen (we maken inderdaad geen relaties in de trant van “Alle onverharde wandelpaden in het groene hart” .
De vergelijking gaat in het geval van knooppuntnetwerken echter helemaal niet op.
Routenetwerken voldoen namelijk juist aan wat er verderop staat, aangezien ze -in het veld door zowel hun verloop als de expliciete bebording- geografisch aan elkaar verbonden zijn en ook naar elkaar verwijzen
Heeft iemand de zin/energie om deze persoon aan te spreken?
Deze edits lijken echt op een misverstand te berusten, ik heb nergens een goede onderbouwing hiervoor gezien ook niet in de archaïsche tagging-list die ondanks de “digests” de mailbox overstroomt…
Ik dacht eerst dat het alleen om de nieuwe sites ging die A67-A67 en ik hebben gemaakt voor route=canoe en route=motorboat, maar het is veel breder. Zelf heb ik momenteel mijn handen vol en ben voor nu ook eventjes uitgewiki’d na een recente ervaring.
Aan de andere kant, als we geen knooppuntnetwerken meer mogen taggen blijft er veel tijd over voor andere zaken