Iemand heeft het pad voor een groot deel weggehaald.
Omdat hier ook een pijpleiding en wandelroute loopt is het voor mij moeilijk eea te herstellen.
Zou een specialist hier naar kunnen kijken. https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.59429/5.34311
De highway=* ontbrak (was bij vorige actie verwijderd - achavi).
Ik heb er nu gewoon higway=path van gemaakt en al het andere laten staan, maar die ford is raar, tenzij dat hele pad onder water ligt!
Ik heb er nu weer gewoon een fietspad van gemaakt en die rare ford=yes verwijderd.
Voor alle duidelijkheid: het pad was dus niet verwijderd maar miste een paar noodzakelijke tags.
Wat miste het dan wil het graag ook begrijpen?
Het pad zit nu ook niet meer aan de pijpleiding vast:)
Op OFM was het pad verdwenen
Ik heb er voor de G13 moped en mofa no toegevoegd
Iemand heeft ooit highway=cycleway verwijderd en dan kun je er nog zo vaak bicycle=yes opzetten, maar als er geen weg is, heeft dat dus geen zin!
En die ford=yes moet een vergissing van iemand zijn geweest.
Ik zag inderdaad dat jij er nog wat aan hebt toegevoegd.
Het updaten van OSM duurt nogal lang momenteel, want ik zie nog geen veranderingen, maar dat zal absoluut gebeuren.
Hetzelfde is nu weer gebeurd. De tag highway=cycleway was verwijderd omdat de mapper van mening was dat highway een soort snelfietspad is. Ik heb mapper op het forum uitgenodigd en hem denk ik nu wel kunnen overtuigen dat Marius het goed had gemapt.
De changeset heb ik teruggedraaid. Het is nu weer het pad van Marius die eerlijk is eerlijk net een paar 100 m verder woont van het Voetakkerspad dan Andre. https://www.openstreetmap.org/changeset/56591369
edit
Ik check nog even… want ik had wat teruggedraaid en had geen conflict en zie nu pas dat er een draadje over was.