You are not logged in.

#1 2017-05-19 21:31:31

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Мапери-шкідники. Скарги

Вітаю!
Можливо, не потрібно цієї теми, але я не знайшов куди звертатись зі скаргами на некоректні правки користувачів ОСМ.
Реакції у темі "Откаты правок" не було помітно, тому..

..Прошу звернути увагу на якість редагувань Bondar Bohdan.
Не буду перераховувати всі його огріхи тут, але повідомляю, що на мій погляд:
- людина не зовсім адекватна при спілкуванні, судячи зі стилю письма та суті написано (див. далі, а також ці коментарі: http://www.openstreetmap.org/changeset/ … 07/40.2676
- людина робить запити у сільради аби їй надали схеми вулиць і потім наносить назви хуторів/присілків у хибних локаціях, вулиці не рисує повністю, каже, що скорочує їх (наводжу приклад села Нижній Яловець Путильського р-ну Буковини - там вулицю Верховинську був наніс не у правильній локації (при тому маючи матеріали зі сільради); хутір Срібник та Кривий вказав у неправильних місцях (Кривий і досі нанесений на 600 метрів північніше свого місця заходження у лісі (вже з лісу переніс на дорогу) http://www.openstreetmap.org/#map=16/47.8475/24.9952)
- людина робить прив'язку хуторів не до тих населених пунктів (наприклад, хутір Перкалаба відноситься до с. Сарата, а не Нижній Яловець (вже видалив зв'язок взагалі) http://www.openstreetmap.org/#map=16/47.8051/24.9604 )
- людина вносить дивні правки - село Слобідка є адміністративним центром села Гамарня http://www.openstreetmap.org/edit?edito … 40/29.1809 . Гляньте на зв'язок села Забране http://www.openstreetmap.org/relation/7238597/history . Тут виглядає наче м. Коростень не входить у Коростенський район http://www.openstreetmap.org/relation/1 … 41/28.6400 . Таких нюансів дуже багато у правках цієї людини
- людина схиблена на українізації карти і робить некоректні переклади (наприклад "льотовище" замість "летовище" http://www.openstreetmap.org/changeset/ … 31/29.4457 ); "дельфінарий" http://www.openstreetmap.org/way/251506 … 7/32.88224
- людина нанесла неправильно межу Івано-Франківської та Чернівецької областей у районі того ж села Нижній Яловець, знищивши мою роботу http://www.openstreetmap.org/#map=17/47.85551/24.99524 - межа має йти західніше у цьому проміжку, не по ріці
- людина поводиться дискримінаційно до релігійних меншин - написав мені таке стосовно нанесеного мною Дому молитви адвентистів сьомого дня: "На шо на карту на носищ релігійне лайно -- - сектантів . Сектанти це сволота . Їх Біблія засуджує Хац вони самі себе наносять. Наносити треба тільки нормальні релігії - - мусульманство християнтво / православні і католики і грекокатолики і автокефали /"
- людина надсилає погрози, використовуючи приватні повідомлення - фрагмент -
"Запам ятай вулиці , . кордони в Шепіт с/р тобі чіпати заборонено Я буду автоматично відкочувати -- невникаючи. Я не для того платив гроші за запит шоб ........ херячили то всьо.
Якщо не зрозумієш наступного разу почуєш мі й запас мата після прочитанн я в інтеренеті Антология русского мата у / скачав технікуміц.з інтернета / . Хоч то було 16 років тому але пам ять у мене добр=а. Там ьтакі завороти шо ..."
- людина вважає, що я "какаю" на карті - "Хочеш какать на мапі - - Львів обл ІваноФранківщина Закарпаття -- достатньо.". Я ж вважаю цю ситуацію абсолютно зворотньою.

Прошу прийняти міри
Чи, може, то я дурак і нічо не розумію? Тоді роз'ясніть.

P.S. Ще допоможіть людині донести в голову, що Калінічі - мікротопонім - назва місцевості, а не назва військової території http://www.openstreetmap.org/way/393367 … 2/24.93547

Last edited by Myazyk (2017-05-19 21:41:02)

Offline

#2 2017-05-19 22:06:24

andygol
Moderator
From: Дніпро
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,959
Website

Re: Мапери-шкідники. Скарги

@Myazyk: в цьому випадку краще звертатись до DWG (можна українською)

Offline

#3 2017-05-20 10:42:50

KKS
Member
From: Київ / Житомирське Полісся
Registered: 2015-07-06
Posts: 587

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Коростень - місто обласного підпорядкування і не входить до Коростенського району, так як і м. Київ не входить до складу Київської області.

Offline

#4 2017-05-20 17:56:28

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

прошу  проаналізувати дискусію по правкам
48267211
48226141


         Хочу зауважити ,  з боку мого опонента неодноразове використання образливих висловів, манерою його  спілкування є потік  емоцій та істерії , що супроводжуються на додачу образами. Мої  наміри знайти точки дотику --  завершуються образами з його сторони.
Адже даний картограф не готовий сприймати конструктивну та аргументовану критику своєї роботи.  Дійшло до того , що публічно обматюгав мене . . За приклад наводжу  https://www.openstreetmap.org/changeset … 4&layers=N
-- щодо коментарів з про відкати правок ,
  то є дивно що картограф зі більшим значно стажем картографування у даному проекті сприймає це серйозно. Адже відкати здійснюються обмеженим колом модераторів і відповідно останнє слово у прийнятті даного рішення за ними. Картографу  Myazyk ‘у потрібно було всього  про це наголосити і інцидент було б вичерпано , А так маємо, що  картограф вчинив підло,  не наголошував  жодного разу про останнє слово за обмеженим колом модераторі в відкочування правки для того щоб потім було легше за браком прямих серйозних доказів заблокувати мене як картографа.
про хутір Кривий
на https://drive.google.com/file/d/0BwlADA … sp=sharing  чітко видно , що вул Черемошська (хутір Кривий ) має вірну локацію -   тобто на південних межах
/до мосту /   створених мною кордонів села Нижній  Яловець;
          --  за хутір Срібник /вул Українська / я в приватному листуванні запитував , чи знає Myazyk точну локацію і на днях  додав тег , про уточнення інформації
тому претензії не обґрунтовані   
-   за Перкалаба
   https://forum.openstreetmap.org/post.ph … qid=644898  стверджується приналежність до Сарата Тому  я власноруч виправив https://www.openstreetmap.org/way/49173 … 56/24.9604    12 днів тому . Тому додавати до скарги виявлені ним неоднозначності  , що мною давно визнані і власноруч виправлені якось дивно та незрозуміло . 

Хочу окремо  зазначити. Я   декілька днів тому попросив валідатора населених пунктів iWowik переглянути межі Шепіт, Андреківське та Верхній Яловець . За Шепіт та Андреківське він написав , що може бути двояко.
скриншот відповіді https://docs.google.com/document/d/10my … sp=sharing


Тому після цього я претензій по Шепіт не маю. Щодо с. Верхній Яловець - він написав створене Myazyk потребує доопрацювання .
---  c. Гамарня належить до Слобідської сільської ради. і адміністративним центром є с. Слобідка . 
       https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 … %BE%D0%BD)
Тому використання  admin_centre є виправданим 

-- межі с . Забране проходять по лінії кордону Малинського та Коростенського районів. Тому при створенні зв’язку адмін кордон 9 /межі с. Забране /  , я обрізав лінію “кордон районів” на відповідну довжину і через outer додав до зв’язку с. Забране.
   При цьому сама власне лінія одночасово почала належити до меж села та районів , а також належить до декількох зв’язків  . Тобто мої дії жодним чином не спотворили відповідні зв’язки кордонів       Подібна технологія є стандартна коли  по одній лінії проходить декілька  кордонів чи різних зв’язків об’єктів-полігонів . .

за межі областей http://www.openstreetmap.org/#map=17/47.85600/24.99539
           Кадастрова ділянка , яку я переніс з Чернівецької області в Івано-Франківську  область має КОАТУУ  Івано-Франківської області -  том у мої дії є правильними. Я не  порушив при цьому  , звертаю увагу , створений раніше кордон Шепітської сільської ради . Його межі виправилися , як і власне меж і областей.
        В то й же час Myazyk правками /однією з правок  / 48290682, 48290323, 48267211, 482413,61   посунув значно межі областей.
На цій території з точки зору кадастрових ділянок КОАТУУ  --- там було все  вірно.  Myazyk  ніяк не може зрозуміти , і постійно ігнорує моє прохання про неприпустимість зсуву  без джипіес треку або офіційних координат об’єкту з дозволених авторитетних джерел.
Бо є чинники , на які ми повинні зважати перед зсувом акордоні вадміністративно-територіальних одиниць  :
----   зсув обложки,
--    зміщення географічних координат
  (  кадастрова мапа додатково , за словами працівника Держгеокадастру / відвідав для консультування у п’ятницю / ще може мати “зсув координат”. Тобто -- зміщення кадастрових ділянок на значну відстань від фактичного розміщення на місці .
Для прикладу :
кордон на півдні вул. Заводська між смт. Чоповичі та с. Барвінки Малинського району .
На кадастровій мапі кордон пролягає не по вул Заводська . А це насправді не так . Тут на самій мапі кадастру зміщення 100 метрів і за роз’ясненнями працівника Держгеокадастру ,  створені мною кордони по вул Заводська є вірно прийнятим рішенням. Працівни к Держгеокадастру  роз’яснив , що існує безліч нюансів і треба вивчити весь об’єм інструкцій , що побудованеі на законодавстві , щоб намалювати вірні кордони населених пункті в. Те сам е , він роз’яснив за кордони областей . 
Том у підсумувавши ці два фактори --  треба дуже делікатно відноситись до зміни кордонів областей. 
Тому без офіційного переліку географічних координат областей , якщо кадастрові ділянки є вірними - -  то зсовувати на пару метрів не можна:
---  нам не відомий зсув у даному місці.
- -- кордони областей наносились давно ., ще у часи коли земкадастр був під забороною .Тому ігнорувати однозначно т і джерела не можна, бо ми їх не вивчали.   ----  не відомо офіційно , що перенесення з земкадастру є більш точним відображенням інформації  ніж . те джерело , яким користувались картографи до нас . при створенні областей.
- --   також не відомо , чи нанесення областей здійснювалося з урахуванням зсуву  . Тобто чи при перенесенні інформації зсовували лінії на певну відстань.
- - -- невідомо офіційно про розмір зсуву обложки публічної кадастроової карти . Навіть поверхневий аналі з ділянок , на території , де мешкаєш в земкадастрі , показдує , що з зсувом у публічні й кадастровій карті не все .гаразд.
Том у для зсуву потрібно спочатку  шукати джерела  з офіційними кординатами контрольних точок.


--   щодо кінцевих повідомлень у приватному спілкуванні :
а)  то воно не є образливим . щоб виносити на розгляд громадськості . У приватних повідомленннях я опонента не ображав лайкою.  Щодо релігійних общин  претензія є доречною у випадках фіксування  видалення з мапи  релігійних  общин або висловлювання таких коментарів у публічному обговоренні. Також нема звернення Myazyk, що він є вірянином таких общин і я образив його релігійні почуття.
Дане зауваження Myazyk  написав для створення збільшення кількості претензій. Оскільки власне претензій , які по суті дають підставу закривати мій акаунт відсутні . 
Як доказ толерантності -- я у своєму місті власноруч наніс на мапу давно ( місяць тому)  Зал Царства Свідків Єгови https://www.openstreetmap.org/way/485475430/history .  Також можу згладити подібний коментар -- створивши на мапі відомі мені сходу на даний момент   два об’єкти у місті і третій в с. Р. Городищенська. 
 
  б) коментар за три області був написаний після ознайомлення з історією правок. По деяких правках я писав повідомлення , тому що там було зафіксовано елементарні порушення технологій та рекомендацій картографування. Також на момент аналізу його акаунту я звернув увагу, що картограф переважно замість збору інформації   здійснює масову зміну характеристик об’єктів , Дещо він спотворив настільки , що я писав авторам цих об’єктів повідомлення , щоб вони звернули на це увагу.   
       
Під час згадуваних мною відвідин Держгеокадастру я розпитував у працівника за ситуацію в Шепітській сільській раді. Він сказав , тут дуже складна ситуація:
-- с. Андреківськ е на кадастровій карті не виділене окремо як населений пункт - незрозуміло чи це недопрацювання сільської ради з  відділом архітектури та містобудування Путильської РДА чи місцеві особливості ;
  -  незрозуміла однозначно ситуація з Шепіт  та Верхній Яловець ,
В усіх випадках з його роз’яснень -  потрібно вивчати первинні документи з відділу архітектури та містобудування Путильської РДА, на підставі яких формується межі кадастрових  ділянок КОАТУУ чи межі кадастрових ділянок в розрізі кадастрових . кварталів та кадастрових зон. Адже при створенні меж населеного пункту ми окрім КОАТУУ , також звертаємо увагу на кадастрові зони та кадастрові квартали.
Тільки тоді він запевнив Ви створите справжні межі населених пунктів.

Last edited by Bondar Bohdan (2017-05-20 18:48:27)

Offline

#5 2017-05-21 09:08:35

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

  про хутір Кривий
на https://drive.google.com/file/d/0BwlADA … sp=sharing  чітко видно , що вул Черемошська (хутір Кривий ) має вірну локацію -   тобто на південних межах /до мосту /   створених мною кордонів села Нижній  Яловець;

Пробую ще раз донести: хутір Кривий - хати після моста; ця частина поселення у тебе не внесена у територію села

Bondar Bohdan wrote:

за хутір Срібник /вул Українська / я в приватному листуванні запитував , чи знає Myazyk точну локацію і на днях  додав тег , про уточнення інформації

Зауважу, що людина не орієнтується на місцевості, оскільки на хуторі Срібник - вулиця Верховинська. І я знаю точну локацію.

Bondar Bohdan wrote:

Щодо с. Верхній Яловець - він написав створене Myazyk потребує доопрацювання.

І він правильно написав, оскільки я недоробив, бо ти почав видаляти мої редагування.

KKS wrote:

Коростень - місто обласного підпорядкування і не входить до Коростенського району

Так, справді. Але там багато інших дивних зв'язків є у правках Bondar Bohdan.

Offline

#6 2017-05-21 10:12:11

KKS
Member
From: Київ / Житомирське Полісся
Registered: 2015-07-06
Posts: 587

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

--  c. Гамарня належить до Слобідської сільської ради. і адміністративним центром є с. Слобідка . 
       https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 … %BE%D0%BD)
Тому використання  admin_centre є виправданим 

Якщо це рілейшн Слобідської ради то так, а якщо це рілейшин Гамарні то ні. Місто Тернопіль входить до складу України, столицею якої є Київ... admin_centre Тернополя буде Київ?

Bondar Bohdan wrote:

 Кадастрова ділянка , яку я переніс з Чернівецької області в Івано-Франківську  область має КОАТУУ  Івано-Франківської області -  том у мої дії є правильними.

Самі межі кадастрових ділянок можуть бути нанесені "як-попало", з поточною якістю кадастрової мапи сказати яка ділянка має правильну прив'язку, а яка ні - неможливо. В кордонах областей/районів значно менше помилок, але й там вони є тому краще використовувати саме їх. Хоча логіка з КОАТУУ хороша, тільки в прив'язці цих ділянок немає впевненості.
І про зсув тут мови бути не може ІМХО, як для ОСМ так і для кадастру. Бо ОСМ оперує в координатах, кадастрові документи оперують в координатах. Це якби кордони/ділянки наносились по ортофото - тоді так, зсуви і похибки... а так є прямокутні координати точок в кілометрах які і позначають межі областей/районів.
Вони точно є, і саме за ними поділена Україна, але на кадастровій мапі і на кордонах районів/областей такої точності немає.
Тому висновок: всі брешуть ))
- точно нанести кордони по кадастровим ділянкам - не можна
- точно нанести кордони по наявним кордонам областей - не можна
- точно нанести кордони по ортофото - не можна
- точно нанести по реперам (я здивуюсь якщо вони всі є на місцевості) - не можна

Тому обоє не праві smile
PS Полягатись на усні чи власні знання типу (кордон проходить отам і там) також не можна, бо в уяві населення кордон може бути один, а по точкам - інший.

Offline

#7 2017-05-21 19:19:42

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Шановний Myazyk:
1/ За с. Верхній Яловець Ви спотворюєте дійсність і цим  обманюєте читачів форуму.  Непотрібно своє недопрацювання спихувати з здорової голови на хвору.
Оскільки жодного відкочування ваших правок модератори спільноти не робили з переліку в папці ”Откат правок”, і ту крихта , відкочена мною , була в інших селах Шепітської сільської ради , то вам ніхто і ніщо не заважав доопрацювати с. Верхній Яловець. Навіть дискусія в папці “Откат правок” не була перепоною доопрацювати ті межі.
Майте сили це визнати .
2/ хутір Кривий
      проаналізуйте кадастрові ділянки за показниками: кадастрова зона, кадастровий квартал та пройшовши процедуру авторизації на сайті за технологією bankid / електронний цифровий підпис , зайдіть у анкети приватизованих ділянок /вони виділені синім кольором /. Де ви там знайшли згадку , що територія нище мосту - це  територія населеного пункту. Територія нище мосту -- це територія поза межами населеного пункту (зверніть увагу на : шифр кадастрового  кварталу 009 і адресу приватизованої  ділянки ) . Другий момент: зверніть увагу на тип використання приватизованої ділянки - не житлове призначення . Нище мосту ні яки не житлові , а огородні  ділянки Тому :  непотрібно  продовжувати межі населеного пункту нище мосту. Тут треба  розглядати хутір в двох формах.  Хутір Кривий як мікрорайон НП і хутір Кривий як історична місцевість. Хутір Кривий як частина НП (мікрорайон )  вже існує  на мапі у вигліді РОІ. Зараз ще треба створити полігон place=locality (хутір Кривий в згаданій другі й формі -   як історична місцевість). Ми малюємо полігон, і в цей полігон входитиме  територія на північ та на південь від мосту -- тобто та про яку Ви мовите. На моєму малюнку вул . Черемошська (як хутір Кривий поширюється) тільки на північний  (а саме житловий  ) сектор. Тому нище мосту вул. Черемошську як для ділянок огородництва наносити не потрібно.   
3 / за вулицю Українська – навіщо ви забруднюєте форум спамом? Якщо Ви знаєте межі  - то давно мали власноруч нанести межі виходячи з результатів дискусій публічних та в приватному режимі. . Якщо існуючі є вірні — то питання вже давно мало бути зачиненим. Тільки зверніть увагу : вул Федьковича пролонговано вірно , шляхом аналізу   приватизаціі ділянок. 
4/ Вулиця Верховинська розташована вірно. Подумайте самі :як на землях Івано-Франківської області може бути розташована вулиця Чернівецької області . Ось чом у вул. Верховинська на сході розпочинається на захід  після тої ділянки , котру я перемістив з однієї області в іншу.
5/ Коментар за зв’язки мене дивує.
Ви створили межі 300 населених пунктів і пишете за помилки .
    Лінія кордону с. Забране складається з декількох ліній , що об’єднані зв’язком outer. Технологія картографування цього не забороняє. Точка РОІ населений пункт цілком логічно поєднана label і outer . Щодо сел як адмін центр до села сільської ради /територіальної громади / , то виправив по Малинському районі.
6/ не можу зрозуміти Вас Myazyk чому у вас у с. Андреківськ е , Верхній Яловець є  адміністративними центрами  самі собі . Також чому Ви не звертаєте увагу на кількіст ь населення і не змінюєте тип населеного пункту   на hamlet.

KKS:
Треба зібрати 30 грн .(10 грн роздрук А3 + 20  грн рекомендований лист Укрпоштою ) на запит в відділ архітектури та ммістобудування щодо визначення спірної приналежності тої ділянки , що  я редагував . Район віддалений , на  якість інтернет зв'язку довіри нема бо ВАТ Укртелеком

Offline

#8 2017-05-22 10:23:37

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

Майте сили це визнати

Я не психіатр

Bondar Bohdan wrote:

Тому нище мосту вул. Черемошську як для ділянок огородництва наносити не потрібно

Хватить зациклюватись на кадастровій карті - там є житлові будівлі.

Bondar Bohdan wrote:

Якщо Ви знаєте межі  - то давно мали власноруч нанести межі виходячи з результатів дискусій

Нащо мені наносити, якщо ти мою роботу видаляв?!

Bondar Bohdan wrote:

Вулиця Верховинська розташована вірно

Вірними бувають друзі, собаки, партнери.
Вулиця має бути нанесена там, де вона є і не треба її сувати на схід! Вона у Чернівецькій області, бо хати на території Буковини.

Bondar Bohdan wrote:

чому у вас у с. Андреківськ е , Верхній Яловець є  адміністративними центрами  самі собі

Тому, що вони є адміністративними центрами самі собі

Bondar Bohdan wrote:

Треба зібрати 30 грн

Тобі на карту ПриватБанку чи поштовим переказом надіслати?

Bondar Bohdan wrote:

навіщо ви забруднюєте форум спамом?

Навчиш писати короткі тексти?

P.S. Краще перестань нищити найкращу з існуючих мапу

Last edited by Myazyk (2017-05-22 10:38:24)

Offline

#9 2017-05-22 12:08:07

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Offline

#10 2017-05-22 14:33:34

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Offline

#11 2017-05-22 20:50:43

dudka
Member
From: Київ
Registered: 2011-04-22
Posts: 1,605

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Myazyk wrote:
Bondar Bohdan wrote:

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Все ж варто додавати тільки офіційні назви, без власних чи чужих вигадок.
Якщо вірити кадастровій карті то ділянка 4624555300:01:004:0472 відноситься до вул. Ольжича. Думаю це і є назва.

Offline

#12 2017-05-23 11:40:33

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Пане Myazyk.Чому ви продовжуєт евійну правок за Калінічі та Перкалаба. Хутори я створив як полігони. Ви з полігону назву зняли і перенесли на РОІ , а полігон залишився без назви . Я перетегував у формат полігону з назвою і у спідкуванні з вами пояснив , що полігон з назвою це нормально і попросив вивчити подібні об'єкти на мапі або проконсультуватись. Ви взамін у пакетні й правці втихаря знову перетегували. Тому я поки щ о повернув у формат полігону і прошу поки нас не розсудять,  не вандалити  в третій раз  ці хутори.
Чому ви видалили хутір Перкалаба , адже існує офіційне підтвердження даного геоніму?
               https://www.openstreetmap.org/way/491739794/history
               
Другий  момент : чому ви спотворюєте офіційні назви вулиць, якщо в тегу source маємо скан-копію оригіналу з підписом  як витяг з Путильського районного архіву? Навіть якщо рішення не відповідає правилам української мови чи вимогам діловодства - ми все одно повинні дотримуватись рішення . Не можна ім. Ю. Федьковича замінювати на імені Юрія Федьковича, чи ім. Т. Г. Шевченка на імені Т.Г. Шевченка, ім. О. Довбуша на імені Олекси Довбуша.

https://drive.google.com/open?id=0BwlAD … NWV0t3dTBZ
https://drive.google.com/file/d/0BwlADA … sp=sharing
  Наш проект дозволяє в name відійти від офіційного якщо така ситуація як в Кременці.  Офіційна назва провулок Огородовий , але я там був і бачи в , що всі таблички одна в одну на будинку , провулок Огородний . Я запитав , це російська мова , ні --- це ополячений місцевий діалект.

Last edited by Bondar Bohdan (2017-05-23 14:36:54)

Offline

#13 2017-05-23 17:59:32

dudka
Member
From: Київ
Registered: 2011-04-22
Posts: 1,605

Re: Мапери-шкідники. Скарги

"ім. Ю. Федьковича" можна і треба вказувати як "Юрія Федьковича вулиця". Це загальний формат написання назв вулиць в OSM-Україна.
"ім. Т. Г. Шевченка" - "Тараса Шевченка вулиця"

Offline

#14 2017-05-23 19:23:56

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Вулиця ім. Ю. Федьковича і Юрія Федьковича це дві різні вулиці для людей , що 11 років впрацювали на держслужбі  і їхня робота побудована на законодавстві України. Таку ідіотію в форматі назв вулиць я зустрічав в Олевську Житомир обл. і Асканія-Нова селищній раді . Щодо нашого проекту - то  name : Ю. Федьковича , а ідіотію в official_name  .
Примітка: у тексті рішення немає згадки " що на честь Юрія Федьковича назвати Ю. Федьковича. Зазначена на картографічному матеріалі Юрія Федьковича , може бути припущенням працівника сільської ради. До працівників сільради , з котрими не співпрацював особисто - у мене поофесійна повна недовіра , бо в сільраді по блату можут ь посадити секретаря з повною псих групою у прямому розумінні і неадекватним сприйняттям реальності  . На жаль як держслужбовець з таким співпрацював.

Offline

#15 2017-05-23 20:57:08

dudka
Member
From: Київ
Registered: 2011-04-22
Posts: 1,605

Re: Мапери-шкідники. Скарги

OSM - не для держслужби, а для людей. Можете в official_name записати "Вулиця ім. Ю. Федьковича" якщо це справді комусь потрібно, але в name краще повну назву без скорочень і з прийнятим порядком слів.

Offline

#16 2017-05-23 21:12:28

_sev
Moderator
Registered: 2010-10-12
Posts: 719

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Bondar Bohdan wrote:

Таку ідіотію в форматі назв вулиць я зустрічав в Олевську Житомир обл. і Асканія-Нова селищній раді . Щодо нашого проекту - то  name : Ю. Федьковича , а ідіотію в official_name

moderatorial: Bondar Bohdan oтримує попередження за завдання образи іншим учасникам проекту. Повторного попередження не буде. Враховуючи вашу історію, буде бан щонайменше на три місяці, при чому і на форумі і на ОСМ

Offline

#17 2017-05-24 15:13:20

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

dudka wrote:
Myazyk wrote:
Bondar Bohdan wrote:

Запитання до  пана Myazyk. Чи знайшов він за період з  липня 2016 р. офіційне підтвердження "дивної назви" вулиці  http://www.openstreetmap.org/way/429378060

Про ту вулицю всі давно знають, дехто навіть мав намір поставити туристичний вказівник.
Рекомендую тобі не ритись так глибокого у моїх матеріалах, вишукуючи чим мене заганьбити, а взятись за розум

Все ж варто додавати тільки офіційні назви, без власних чи чужих вигадок.
Якщо вірити кадастровій карті то ділянка 4624555300:01:004:0472 відноситься до вул. Ольжича. Думаю це і є назва.

Та дорога без назви. Вулиці Ольжича у них не існує - сьогодні питався.

dudka wrote:

"ім. Ю. Федьковича" можна і треба вказувати як "Юрія Федьковича вулиця". Це загальний формат написання назв вулиць в OSM-Україна.

У них справді назва вулиці "вулиця імені Олекси Довбуша". У якому саме форматі зі скороченнями вони самі не знають.
Тому виглядає, що потрібно вказувати "Імені Олекси Довбуша вулиця", "Імені Юрія Федьковича вулиця".

Bondar Bohdan wrote:

До працівників сільради , з котрими не співпрацював особисто - у мене поофесійна повна недовіра , бо в сільраді по блату можут ь посадити секретаря з повною псих групою у прямому розумінні і неадекватним сприйняттям реальності  . На жаль як держслужбовець з таким співпрацював.

Ви не помічаєте свого захворювання. Саме тому у мене до Тебе "поофесійна повна недовіра".

Offline

#18 2017-05-25 19:52:35

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Погляньте, що зробив з межею та зв'язками села Верхній Яловець Bondar Bohdan. Весь мій витрачений час, ресурси та зір знівельовано. http://www.openstreetmap.org/relation/7281516
Дуже схожа ситуація і з межею села Нижній Яловець

Чому не приймаються міри (відкати, блокування тощо)?

Зараз я почав робити межу села Сарата - думаю це все теж буде видалено цією особою.

Ось як людина аргументує свої правки: "Мен і л егше , бо начальни к знає мого батька, і в держ геокадастрі працює , котра хрестил а мою племінницю"

Last edited by Myazyk (2017-05-25 20:12:46)

Offline

#19 2017-05-25 20:54:36

wowik
Member
From: Zelenograd
Registered: 2009-09-29
Posts: 9,301

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Хлопцы, вам мало места? Да разойдитесь по разным районам мапить. Границ сельсоветов, населённых пунктов и landuse  надолго хватит всем.
Вы бодаетесь, извините, как два теля.
Для начала сговоритесь о том, что же считается границей населенного пункта. Есть кадастр, есть здравый смысл. И то, и то, подчас подводит.

Last edited by wowik (2017-05-25 20:55:28)

Offline

#20 2017-05-25 21:15:46

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Не хочу нікого ображати, і я не є психіатром, але здорова людина так не поводиться і отаке не пише (думаю, всі звернули увагу і на стиль письма): "Я ж тебе роскусив як вроджений психолог - все що не відповідає твоїй позиціі - то є твоїм ворогом або не таким чяк треба. Ти тільки у 3 відсотках випадках визнаєш помилку. Я людину бачу насквозь - моя інтуїція і вроджене вмінн я читатти людин умене не підводило. У 10 відсотках просто я про людину думаю гірш еніж вона є ."

Наполягаю на забороні редагувань цьому користувачу!
Не реагувати на його повідомлення та правки не можу, оскільки він нищить проект.
На цьому закінчу тут.

Last edited by Myazyk (2017-05-25 21:16:29)

Offline

#21 2017-05-25 21:18:16

Myazyk
Member
From: Ukraine, Дрогобич (Drohobych)
Registered: 2014-08-18
Posts: 43

Re: Мапери-шкідники. Скарги

wowik wrote:

Хлопцы, вам мало места? Да разойдитесь по разным районам мапить.

Твоя позиція дуже схожа на позицію Ані Лорак щодо російсько-українського конфлікту (уточнювати не буду)

Last edited by Myazyk (2017-05-25 21:23:43)

Offline

#22 2017-05-27 05:53:31

Vort
Member
Registered: 2010-11-29
Posts: 512

Re: Мапери-шкідники. Скарги

До сих пор удивляюсь, как OSM может существовать без проработанной системы правил, разграничивающих допустимые и недопустимые действия пользователей, а также без механизмов их применения.
Можно сказать, что есть вариант написания письма в DWG. Но для этого ситуация должна быть простой (очевидный вандализм), автор письма должен хорошо владеть английским и иметь желание потртатить на это дело кучу времени.
По хорошему же, борьба с вредными правками должна требовать меньше усилий, чем сами правки. Только тогда она будет эффективной.
Сейчас же, похоже, работает принцип Неуловимого Джо. Не думаю, правда, что это будет продолжаться вечно.

Offline

#23 2017-05-27 22:20:02

Bondar Bohdan
Banned
From: Malyn Zt oblast'
Registered: 2016-11-19
Posts: 153

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Хочу подякувати спільноті і офіційно я ухожу. Дивитись на глум у Шепіт своїх об'єктів втомився або як сьогодні намалював межі НП Сарата через годину біжить Мязик і все вандалить без відвідин Держгеокадастру / куди я ходив і мені розказали багато цінного про межі / без консультацій з  iWowik. Бажаю усім терпіння і мудрості присаджувати таких як Мязик. Янгола всім охоронця . Акаунт мій можете закривати.

Offline

#24 2017-05-30 18:23:57

marchelloUA
Member
Registered: 2015-08-27
Posts: 15

Re: Мапери-шкідники. Скарги

Всім привіт, а от якщо я зміню приналежність Криму на Україну, то буду вважатися шкідником? Мене більше технічний бік питання цікавить, а не політика (якщо що).

Offline

#25 2017-05-30 18:44:08

_sev
Moderator
Registered: 2010-10-12
Posts: 719

Re: Мапери-шкідники. Скарги

marchelloUA wrote:

Всім привіт, а от якщо я зміню приналежність Криму на Україну, то буду вважатися шкідником? Мене більше технічний бік питання цікавить, а не політика (якщо що).

А як ви то зробите? Крим і так належить Україні. Є і інше відношення, де він належить Росії. Додавати тег in_country заборонено рішенням DWG.

Якщо ви будете бавитись з російським відношенням, ви тим будете порушувати рішення DWG, що призведе до відкату і можливо до блокування.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB