Kan een van de routegoden deze kruising bekijken en de routes passend maken? Als ik me niet vergis gaan de fietsroutes over het rechtse fietspadje maar ik heb daar éénrichtingverkeer van gemaakt.
Bedankt
Het middelste fietspadje van enkele meters lengte moet verwijderd worden want dat bestaat niet.
Routes waren wel compleet, anders hadden we al lang foutmeldingen in VMarc gehad.
Even, er zijn momenteel structureel 2 routes fout, die liggen in Dordrecht. Voor de rest zijn alle fkp routes in Nederland heel, compleet, goed gesorteerd.
Heb je wel op het verversknopje gedrukt in het relatievenster? Anders krijg je incomplete.
Jammer dat het stukje al te vroeg verwijderd hebt. Dat moet pas als laatste.
Anyway alles is weer hersteld.
Gelijk nog een fout eruit, dit is knooppunt 24
De routes in Dordrecht die over knooppunt 40 lopen zijn nog steeds afgesloten (dijkverzwaring) en zouden medio dit jaar weer geopend worden. Dus niet… Zolang heb ik de tijdelijke route erop gezet om gps routering middels tolwegen vermijden (OFM) mogelijk te maken. http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.77305/4.63286&layers=C
De route over het tunneldak kan helaas niet opengesteld worden omdat men er achter kwam dat het dak van de Kiltunnel te zwak is om het verkeer te dragen. Fietsen dus ook niet. Het gaat dus nog even duren. Eerst herstel tunneldak Dordtse kant.
er is nog niet eens een begin gemaakt.
Er ligt hier een gloednieuw fietspad langs de Kil dat niet gebruikt mag worden.
De LF11,12 en LF2 liggen nog niet in de goede volgorde volgens mij, maar het traject klopt nu weer wel. Alle wegen zijn inmiddels weer opengesteld.
Ja, dat is toch perfect?
Knooppuntroute 24-34 loopt, zoals ik dat noem - rond. Dat moet nu eenmaal bij forward/backward. En die beide afleiderpaadjes zijn eenrichting, dus forward/backward in de routerelatie. In dit specifieke geval alleen forward, maar dat is minder belangrijk.
Knooppunt 24 ligt rechtsboven.
De andere 2 knooppuntroutes eindigen bij het knooppunt.
De WMS houdt op bij de Zuidelijke Provincies; www.routedatabank.nl omvat wel alle gegevens, dus via de site kun je wel de zuidelijke routes zien.
Dit heeft alles te maken met oud zeer.
Zo 2005 is de Fietserbond begonnen met het opzetten van een fietsrouteplanner. Dat werd in geleidelijkheid gedaan, meestal 1 of 2 provincies tegelijk. Na vaak lange onderhandelingen waren de provincies bereid de beurs te trekken.
Echter bij de 3 zuidelijke provincies ving de Fietsersbond in 2010 bot. Er was - als ik het goed herinner - een aanbesteding opgezet en die werd door een commercieel bureau gewonnen en dat resulteerde in een eigen fietsrouteplanner voor de 3 zuidelijke provincies. Volgens mij is die inmiddels niet meer actief.
Maar dit verhaal geestert tot de dag van vandaag door.
Overigens heeft de Fietsersbond de 3 zuidelijke provincies op eigen kracht toch in de routeplanner gezet.
Ja dat verhaal is mij bekend. Dat bureau heeft NB alles in OSM gezet en dus zijn die nu niet meer beschikbaar? Ik heb geen rechten gestudeerd en geen verstand van licensies maar ergens klopt hier iets niet. Ik heb de pdok laag maar weer actief gemaakt.
De routeplanner is overigens nog hier te vinden: http://www.fietsrouteplannerzuid.nl/
Is het mogelijk om in de BTM een extra vinkvakje te maken, dat je kan kiezen voor PDOK of routedatabank? Zoals nu al bij de LF routes.
Zou erg fijn zijn.