Автодорога Р-34 (Романовское шоссе)

Согласно рекомендациям это дорога класса Р должна иметь highway=primary, но юзер sergeybe пытается сказать что этого делать не надо http://www.openstreetmap.org/changeset/36945627

А вы что думаете по этому поводу?

На мою думку sergeybe ближче до правди.
Років 10 назад йшов пішки по цьому “шосе” (в межах заповідника) - там взагалі не було машин.
highway=tertiary - максимум.

поки там не було мо*** вона ж наче була вільною для проїзду ні?
Та й було чи не було машин - це ж не привід класифікації доріг. Машин не було бо дорога надто довга і надто покручена в порівнянні з південноузбережним шосе. А коли його не було - то ж була єдина дорога з Ялти в Алушту.

Ні, там проїзд через заповідник був заборонений і навіть прохід через заповідник був тільки за дозволом
Чим менше машин - тим менша важливість дороги в дорожньому графі - тим нижчий статус в OSM

прохід був заборонений але дорогам всерівно мала статус Р- ? дивно
А от щодо “Чим менше машин - тим менша важливість дороги в дорожньому графі - тим нижчий статус в OSM” - я б посперичався.

В трьох багатоповерхових будинках в Києві живе 1500 людей, рівнеь автомобілізації явно вище ніж в селах. 1500 людей -це три добрячих села, в які дорога щонайменше tertiary. Але по трафіку їм треба місяць щоб наздогнати те що вивозить за день в Києві “service”

вот и я так думаю, есть в реестре Р-34, значит она highway=primary, а то что она под запретом, то там и стоит на карте шлагбаум.