De import van BAG panden is vorig jaar uitgerold. Bij deze import zijn een ruim aantal criteria geweest waar aan voldaan moest worden om een succesvolle import te laten plaatsvinden.
In dit specifieke geval is er iets tussendoor geglipt, ongetwijfeld zullen in Nederland meerdere voorbeelden zijn.
Goed van je dat je dit gezien hebt.
Normaal werd dit afgevangen door de BAG import handleiding te volgen, maar omdat het 3dshapes contour geen building=* in zich heeft werd hier niet op gechecked door de in de handleiding gemaakte filters.
Inmiddels heb ik de 2 tags die op de 3d shapes stonden toegevoegd aan de adresnode, en de contouren van 3d shapes verwijdert.
Dat klopt, maar daar wordt nog volop gebouwd.
De Broderiestraat lag gisteren precies op mijn pad en was niet smerig, dus kon getracked worden.
Voor de rest had ik niet genoeg kilometers in de tank
Hier ook ‘Bouwvergunning verleend’.
De edit knop werkt bij mij trouwens prima, mits ik Josm opgestart heb. Ook Potlatch-2 en iD starten op als ik ze selecteer, maar deze editors gebruik ik verder niet, omdat ik ze niet goed snap.
In aanvulling op gertjan en dvdhoven:
In de BAG staat de status nog op bouwvergunning verleend, dit zou een duidelijk geval kunnen zijn dat de gemeentelijke BAG medewerker achter loopt en zo dus ook de BAG data.
De regel is : Indien groundtruth afwijkt van de status mag er geimporteerd worden. Dan is lokale kennis vereist.
Inderdaad. En aangezien dit gisteren bevestigd is, heb ik ze geïmporteerd.
@sander79
In Houten zijn volgens de BAG nog een paar woningen in aanbouw, iets ten oosten van het gebiedje dat je aangaf. Deze staan nu echter bovenop de OSM wegen. Ook heeft er eentje de straatnaam Gallierspoort. Deze straatnaam staat nog niet in OSM. Als je nog eens in de buurt komt, kan de dan de ligging van de Warinenpoort en de Gallierspoort ten opzichte van de huizen controleren?
Vandaag in Mijnsheerenland heb ik de reeds gesloopte woningen verwijderd. Er staat nu al een appartementencomplex en drie blokjes aan een nieuwe zijstraat van de Raadhuislaan. Ook een nieuw clubgebouw van de voetbalvereniging staat er nu.
Graag BAG import. Zelf heb ik e.e.a. reeds ingetekend, maar een BAG import lijkt me netter. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79885/4.49099&layers=N
Nieuw kantoorpand van AkzoNobel aan de Christiaan Neefestraat in Amsterdam Zuid, plus het naastliggende nieuwe kantoorpand (Adres waarschijnlijk Beethovenstraat) van Stibbe. Het eerste pand is nu uit constructie en wordt feestelijk in gebruik genomen op 4 januari, en het tweede pand is nog wel in constructie en zal midden 2016 worden opgeleverd. Beide panden zijn nogal grillig van vorm dus even een vierkantje neerzetten is wel heel grof. En op Bing Maps staan ze nog niet.
Ik heb zelf geprobeerd om met de Linux JOSM editor de BAG informatie te importeren, maar de lettertjes zijn me te klein, en ik heb niet genoeg ervaring ermee. Dus daarom hier even het verzoek om me alsjeblieft te helpen.