Цього тижня беремось за житлові вулиці у селах на Житомирщині. Швидше за все, цілу область ми не потягнемо, тому пропоную один район, де є нормальний Бінг, достатня і незавелика кількість населених пунктів - Малинський район
Розбив район по завданнях так, щоб в кожне попадало по 2-5 сіл, підозрюю, що на кожне завдання можна витратити до години часу, прошу розбирати тут:
Створив ще один пиріг на продовження: http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/16 - це район схожий на менш промальований. Посеред району проходить лінія неякісного Бінга, будь-ласка, користуємось ортофотопланами також.
Власне, одні маплять за Bing’ом, місця де я мапив - лише MapBox. Ортофото - має велике зміщення. Як висновок - правки різних користувачів не збігаються по дорогах. Чи можна перед ТЗ робити збереження зміщення до втулку imagery_offset по трьох підкладках? Звісно ж, в таких віддалених від цивілізації магістралей місцевостях GPS-треки практично відсутні. Але ж до якогось спільного знаменника все ж треба прагнути. Особисто я довіряю більше зміщенням Mapbox, їх знімки в більшості маплених мною місць, найточніше лягають на треки…
Тут ещё такой момент - MapBox можно приближать до 17-го зума, а Ортофото - только до 12-го, если не ошибаюсь. Поэтому качество обрисованных данных будет гораздо выше, если рисовать по MapBox.