Привіт всім. Не так давно почав мапити, але бачу що в Тернопільській області не так вже й багато нас. Назріло кілька питань\пропозицій до тих хто все таки займається:
на території області є кусок супутникового знімку (проходить через Тернопіль), який практично не замаплений. Питання, якщо хтось мапив по bing-у, який зсув ставили для цього квадрату?
маплю рідне м.Копичинці, тут навіть нема нормальних знімків bing, так що поки взагалі нічого нема, тому ходжу і трекаю вулиці. Може хто знає де можна роздобути щось із висоти, то давайте знати
Оскільки на території області оновились карти Bing, зокрема і в рідному місті Копичинці, то займаюсь мапінгом саме тут. може хто хоче помогти обмальовувати будинки, буду радий допомозі вирівнювання карти -9.07; 7.05
Русскоязычных принимаете? Не хочу коверкать Рiдну мову, давно уже на Урале живу…проще по-русски… Bing обновил родной город - Збараж,- хочу поучаствовать
Судя по карте, совсем нет Треков, по крайней мере, вообще два… привязаться не к чему. Пока порисую, а потом всю местность двигать будем (если кто покатается и треки скинет)…
Сплавлявся Дністром кілька тижнів тому, опацьовую тепер треки.
Помітив, що в районі Устечка треки досить добре лягають на бінгові фотографії (десь метрів два зміщення). У той же час там Дністер починає бути замапленим полігоном, але зі значним зміщенням. Може хтось там часто буває - можете пописати побільше треків, щоб правильно підкласти фотографії і виправити полігон річки?
Друге: Дорогою на Нирків натрапив на річку: http://www.openstreetmap.org/browse/way/43623071 На фотографіях Бінга немає жодного сліду від річки в тих місцях 0_о Можете перевірити, є там та річка чи немає? Самому якось страшно чужу працю видаляти
Третє: З річками і потічками навколо водопаду Джурин якась плутанина. Є навіть місце, де два потічки перетинаються під прямим кутом: http://www.openstreetmap.org/?lat=48.80466&lon=25.59093&zoom=16&layers=M
Буває там хтось? Місцина така, що можна навіть мапінг паті зібрати
В принципі, якість знімків дозволяє поправити, хоча я особисто довіряю треку більше, аніж фотографії.
Це не чужа праця, а чужий імпорт неперевірених даних, частково видалений. Усі ті дані можна правити не оглядаючись:)
Схоже що в тій точці немає стику, а річечка/струмок(waterway=stream) тільки пройшовши через болотце(трохи східніше) і обігнувши замок, тоді вже впадає в р.Джурин.
3 - там річка розділяється на два потоки, один йде у водоспад, другий через болото додає до себе інший потічок і огибає замок. пізніше вони сходяться назад.
Знайшов отаку карту Гусятинського району. Ніхто не знає візуально, що то таке? і чи можна її використовувати в нашому проекті. Хочу толком районний кордон поправити, бо аж надто з тим проблеми. цілі села не там де їм місце
Взявся впорядкувати територіальні дороги в області, хоча б там де є бінг і які не які треки. Наткнувся на таке, пише що то Т-20-18, хоча отут пише що 20-18 це дорога Козова-Зборів, а дана має бути 20-15.
Переглядав на картах Гугла і Яндекса - всюди також 20-18. Де правда таварищі?