Prezentacje o OSM

Jest taka stronka na Wiki:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Presentations

Zdaje sie ze mamy jakies prezentacje po polsku (Balrogu, zdaje sie ze cos robiles z kolega?)
Jesli tak, to wrzuccie tam moze linki.
(takze - jak juz powstanie - prezentacja dla Harcerzy :slight_smile: )

Zobacze czy cos sie nadaje, ale te prezentacje to w wiekszosci obrazki ilustrujace jakies rzeczy.

A przy okazji ostatnio coraz wiecej prezentacji, a ja jestem w tym kiepski. Na przyklad za tydzien obchodzone beda urodziny Creative Commons w centrum cyfrowym w Warszawie i potrzebna jest 10-minutowa prezentacja o OSM, moze ktos chce zamiast mnie opowiedziec? Szykuje sie fajna mala impreza, z koncertem.

Hej, troche w ostatniej chwili, ale moge przyjsc ci z pomoca, jako ze Warszawa jest w moim zasiegu… :slight_smile:
Szkielet prezentacji nt OSM dla ZHR juz mam zrobiony, wiec moge to dopasowac do tego spotkania w CC.
Daj tylko znac na priva szczegoly (dla kogo,gdzie,kiedy,itp)

Adamie, to by bylo super, a moze jeszcze ktos z OSM mialby ochote przyjsc? Publicznosc bedzie sie skladac z uczestnikow roznych wolnych projektow, w czesci juz znajacych OSM. W programie jest mapowanie. Wklejam ponizej pelna informacje (pojawila sie juz na kilku listach dyskusyjnych) bo wszyscy sa zaproszeni.