You are not logged in.

#1 2011-06-09 20:55:35

Lindroid
Member
From: Ukraine, Poltava
Registered: 2011-04-18
Posts: 331
Website

Пам'ятки архітектури державного значення

Соромно, але доки не мапив, не звертав уваги як багато в місті історичних будівель. Не просто старих, а справжніх, із табличками "Пам'ятка архітектури державного значення", з охоронним номером, історичною назвою. Думаю, це обов'язково повинно знайти відображення в OSM. Щоб гості краще орієнтувались куди піти і корінні жителі краще знали своє місто.
Тегувати напевне можна
historic=building
Теґ historic значення building хоч і не передбачає, але в європейській частині OSM такі елементи численні: http://tagwatch.stoecker.eu/Europe/En/t … lding.html
З цієї ж сторінки можна запозичити інші теґи:
start_date - рік завершення будівництва
architect - ім'я архітектора (якщо це були різні особи, які в різні часи добудовували/реконструювали будівлю - через крапку з комою, ";")
old_name - історично відома назва, напр. Будинок віце-губернатора
description - за задумкою цей теґ може бути видимий не лише мапперам, а й звичайним глядачам карти, тому сюди можна вписати Пам'ятка архітектури державного значення
wikipedia - багато історичних місць мають свої сторінки у вікіпедії, напр. uk:Будинок Полтавського цивільного губернатора

Поки що в роздумах - куди писати охоронний номер? Можна в ref, але цей теґ широко використовується для інших цілей. Можна дописувати до description, але так буде складнішим імовірний пошук.
Хто як мапить?


OpenStreetMap isn't a computer project, it's an outdoors activity.
Less of the bulk imports and wikifiddling please. Go outside and map!

Offline

#2 2011-06-10 10:11:24

andygol
Moderator
From: Дніпро
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,957
Website

Re: Пам'ятки архітектури державного значення

я, ще не дійшов до того, щоб мапити пам'ятки архітектури, чи таке інше. Коли у нас покриття мапами з адресацією значно покращиться, звісно можна переходити і до мікромапінгу. Але, взагалі то, ідея слушна. Підтримую.

Offline

#3 2011-06-10 22:38:52

va-deam
Member
From: Ukraine
Registered: 2009-07-24
Posts: 110
Website

Re: Пам'ятки архітектури державного значення

ref сам по собі нічого не значить, лише в поєднанні з іншими; дарма, що він широковживаний: він позначає порядковий номер в будь-якому реєстрі.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB