Mapping party Góry Stolowe/Karłów - 07.05.2011

Uzytkownik Cesair prosi o deklaracje kto tam bedzie.
( Na razie zarezerwowany i zaplacony przez niego jest dla uczestników jeden domek z soboty na niedziele i kolacja dla wszystkich )
Tak wiec wpisujcie sie tutaj kto bedzie.

9.05? Od poniedziałku? Może przydałby się jakiś konkretniejszy opis co i jak przy tej liście, bo nawet nie jestem pewien w którym to wątku była dyskusja na forum…

W każdym razie ja (prawdopodobnie sam) chętnie, chociaż wolałbym w jakiś weekend…

Soory Cesair podeslal mi zla date dlatego zmienilem nazwe postu. To oczywiscie siódmy maja.

Ja wstępnie jestem chętny. Problem w tym ze to plany na za 1.5 miesiąca wiec może się coś zmienić.

Takie rzeczy to na wiki: http://wiki.openstreetmap.pl/OpenStreetMap:Spotkania/G%C3%B3ry_Sto%C5%82owe_%282011-05%29

Witam,

miło mi poinformować, że po rozmowie z właścicielem ośrodka Szczeliniec w Górach Stołowych, w której przedstawiłem szczytne idee jakie kierują twórcom OSM, otrzymaliśmy dodatkowe darmowe miejsca noclegowe w postaci kolejnego domu dla uczestników spotkania.

Mamy zatem w sumie dwa domki, w których może mieszkać w sumie 8-12 osób.

Pozdrawiam
Cezary

Cesair: Chciałem zapytać… czy ośrodek dysponuje może rowerami do wypożyczenia?

Myślłem o tym.
Postaram się załatwić.

Pozdrawiam
Cezary

Byloby super, ja mialem zamiar przywiesc wlasny ale chetnie zaoszczedzilbym na bilecie kolejowym dla roweru, ktory jest niesprawiedliwie drogi.

Jesli znacie grupy ktore moglyby byc zainteresowane uczestnictwem, np. ci ktorzy jezdza na wikiekspedycje, chyba warto do nich napisac o tym spotkaniu bo malo osob jest wpisanych na wiki.

Popytam ekspedycyjnych, rozgrzewka się przyda :wink:

Aha jeszcze jedno: jakby ktoś ewentualnie reflektował na przyjazd w piątek to rozumiem, że nocleg opłaca we własnym zakresie. Ja bym chętnie zabrał się z jakąś ekipą z okolic Górnego Śląska.

Hej,
mamy w tej chwilii 12 osobodób free :slight_smile:
Jeżeli okazało by się, że przyjedzie tylko sześć osob (ja się nie liczę)
to można wykorzystać jeden domek przez dwie doby.

Jeżeli będzie więcej ludzi to trzeba będzie dopłacić.
Proponowałbym jakąś zrzutkę w takiej sytuacji.

Pozdrawiam
Cezary

Yarlu, z tym transportem ze Śląska w moim wydaniu może już nie być tak różowo jak poprzednio. Po prostu terminy nie-weekendowe oznaczają branie urlopu, a to w grę nie wchodzi… Szkoda kurcze :frowning:

Termin jest zdecydowanie weekendowy 7 maja to sobota

Są trzy rowery w pobliskiej Pasterce.
Mam ja zarezerwować ?

Tak :slight_smile:
Jaki koszt/doba?

Cześć,

zadzwońcie do schroniska Pasterka tel. 74 871 22 19
Nie mogę się dogadać z nimi. Pytają o jakieś szczegóły.
My załatwimy transport rowerów do Karłowa (to 2-3 km)
lub rowerzystów do Pasterki i spowrotem

Pozdrawiam
Cezary

na stronie www mają napisane 30 zł/dobe
ale proszę o wcześniejszą rezerwację

To chyba jednak bilet wyjdzie taniej nawet zakładając jazdę IC :slight_smile: tylko potem trzeba z Kłodzka, względnie Ścinawki Średniej pedałować.

Edit:
I jeszcze jedna sprawa. Czy ktoś ma/może zdobyć arkusz Messtischblattu 5564 Reinerz w wersji kolorowej? Jak jest gdzieś dostępny skan, to czarnobiały (i to nie w odcieniach szarości jak nasze swojskie sztabówki w układzie 1942, a zerojedynkowy). Tego, że taka mapa powstała, jestem pewien - da się ją kupić w formie drukowanej w różnych niemieckich sklepach internetowych, jednak uwzględniając koszt przesyłki do Polski jest to zupełnie nieopłacalne.

Tutaj jest coś w odcieniach… zieleni http://www.sbc.org.pl/dlibra/docmetadata?id=4519&from=publication&tab=1