Dit is een duidelijk geval waar de BAG niet klopt.
Er staan gebouwen van 2009 nog op status planned, terwijl gebouwen van 2016 planned er ook doorheen staan.
Tevens zijn de straatnamen op de adresnodes niet gelijk aan elkaar (op sommige plekken).
Ik heb noordelijk van het water de 2016 gebouwen geïmporteerd (op sommige posities waar geen dubbele vermelding was 2009 laten staan)
Het zou handig zijn dat er een terugkoppeling gedaan zou worden naar de BAG (op dit hele gebied)
Zuidelijk van het water heb ik (nog) geen update verricht. “In deze hoek is een ruim begrip”
Ik heb de hoek boven het water verkozen.
Bedankt Commodoortje. Het zijn inderdaad de lange blokken die er staan. De “twee-ondereenkap-woningen” staan er niet.
Hier waar ik landuse construction heb gezet komt ook al weer een blok. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83300/4.64050
Onder het water staat verder nog niets, behalve het eerste plan en dat stukje construction.
Aan de Vrouwgelenweg had Sander twee huizen geïmporteerd. Eén nr. 46 heb ik er weer weggehaald. Het is de tuin van de Villa in de zijstraat. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83504/4.65250 Nr. 44 lijkt qua vorm niet op het huis dat nu gebouwd wordt.
Zal van beide situatie een terugmelding doen. Het project heeft jarenlang stil gelegen wegens de huizencrisis. De plannen in Ambacht zijn denk ik bijgesteld.
edit2: Terugmelding(en) gedaan. Ben benieuwd.
edit 3: De 2-ondereenkapwoningen status bouwvergunning vereend 2009 in het zuidelijke stukje zal ik weghalen na controle. Volgens mij zijn die er nooit gekomen. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83312/4.63802
Verschillende mappers zijn daar bezig om de Bijenkorf op de kaart te zetten, met als gevolg dat hij er nu 3 keer staat:
Op het pand (niet op de afbeelding hierboven)
Op adresnode 1(geselecteerd in bovenstaande afbeelding)
Op adresnode 1a (helemaal bovenaan in de afbeelding)
Ik zal zelf wel die overbodige Bijenkorf-vermeldingen ter hand nemen, maar ik ben vooral benieuwd waarom adresnode met adres St.-Jacobsstraat 1, (naast de bijenkorfnode) zeven keer op de kaart staat! Op de afbeelding hierboven (JOSM) heb ik die adresnodes uit elkaar getrokken, ze liggen in feite alle zeven bovenop elkaar.
Interessant, nummer 1 staat niet in de BAG toch is dit geen garantie dat het huisnummer in het echt niet zou bestaan.
Het lijkt erop dat de Bijenkorf gevestigd is op 1A en de parkeergarage La Vie op nr 1
Dat er een stapeling gemaakt is met dezelfde adresnodes is, is onjuist. Heb je toevallig al contact gezocht met de mapper?
Het lijkt erop dat inmiddels de “Brug” verbinding naar Nr 4 aan de overkant van de weg is gerealiseerd. (nog niet binnen OSM)
edit: het is niet de bouw maar de sloop van de loopbrug.
De gemeente is door de eigenaar van het La Viegebouw gevraagd om medewerking te verlenen aan uitbreiding en modernisering van het bestaande La Viegebouw in de binnenstad, op de hoek van de Sint Jacobsstraat en de Lange Viestraat. Met deze ontwikkeling zal ook de bestaande parkeergarage La Vie met een parkeerlaag worden verhoogd en zal de loopbrug over de Sint Jacobsstraat worden gesloopt.
Je zou het mapper VRU1 kunnen vragen - De 7 identieke nodes zijn op 21-03-2016 in één keer op de kaart gezet.
Dat moet gewoon een vergissing zijn geweest.
VRU is de Veiligheids Regio Utrecht - Ik heb een keer ergens gelezen dat de Brandweer Utrecht OSM gebruikt voor hun gegevens/routes etc. en actief OSM bijwerkt in de regio Utrecht.