Nee, Van Es zit daar niet meer. Ik heb dit aangepast. (Trouwens, Van Es zit nu nergens meer, denk ik, want ik lees nu dat ze in 2013 failliet verklaard zijn. Maar dat terzijde.)
Als er geen zwarte rand is maar wel een grijs vlak, betekent dat dat op de onderliggende kaart er wel een gebouw aanwezig is, maar in de BAG zelf niet. De viewer gebruikt een onderliggende kaart uit een andere bron, waar dus niet op deze manier uit te importeren valt.
Het viel me op dat in bijna geheel Westerbork de gebouwen op OSM ca. 4 meter verschoven (naar het zuiden) staan t.o.v de BAG-positie.
Als ik naar de Bing-beelden en de ingetekende wegen/paden kijk, lijkt het dat OSM-panden daar beter op de plek liggen als de BAG-panden.
De panden (uit jaren 1960) zouden wel ingemeten moeten zijn.
Misschien kan één van de BAG-experts daar nog eens naar kijken?
Als de BAG-positie van zoveel ingemeten panden niet klopt, is een terugmelding naar gemeente wel op zijn plaats.
Zo te zien staan de panden in BAG wel op de goede plek. Wellicht is er bij de oorspronkelijke import iets misgegaan, want de steekproef is sinds 2010 niet gewijzigd of wel aangepast en nog niet ingemeten, maar ligt evenwel op het oog op de juiste positie.
Het buurtje staat erop.
Rond Het Louwelant zijn de huizen inmiddels ingemeten.
Rond Van Arenbergstraat stond nog op Bouwvergunning/ BAG loopt dus weer achter.
Je legt zelf nog wel de straten goed, denk ik
Kees-Jan,
Bedankt. … M’n buurman werkt in dat wijkje aan die woningen en kwam met de tip. De huizenbouw rond de van Arenbergstraat bevindt zich nog in een pril stadium. Zal er landuse construction omheen zetten.
Kan op deze plaats in Den Haag het Lyceum al worden ingetekend?
In de BAG staat het nog op “bouwvergunning verleend”, maar het schijnt al in gebruik te zijn. Ik heb sowieso de construction aangepast, want die stond over het naastgelegen ministerie getekend.
Deze woningen aan de Peulwijksekade 1 zijn gesloopt en vervangen door een alleenstaande villa. Aan de schuur (?) wordt nog gebouwd. 'k weet niet zeker of het zuid-oostelijke gebouwtje ook gesloopt is. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.90432/4.84190
Graag BAG update
Ik kan niet heel precies aangeven wat er veranderd is, maar:
Tegenover Perronstraat 14 ontbreekt een groot langwerpig gebouw.
Het gebouw Wognumsebuurt 20 ontbreekt.
Ik heb de indruk dat er ook bestaande adressen verplaatst zijn, zoals Stationsweg 43A. Hier meldt BAG een huidig adres en eentje “(historisch)”. Maar dit weet ik dus niet helemaal zeker.