Geen probleem, komt er aan
De laatste import van Hof van Wijk 1-26 in Wijk bij Duurstede betrof denk ik (nog) niet de actueelste contouren. Verschuiven alleen was onvoldoende om het te fiksen aldaar.
Kan iemand de bedoelde panden opnieuw inladen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97061&mlon=5.33490#map=17/51.97061/5.33490
Dank!
Vandaag gespot: er wordt gebouwd aan de Valeton 2b te Zaltbommel (bedrijfsgebouw).
BAG weliswaar nog op bouwvergunning, maar Superview van 18/7 jl. laat ook al duidelijk contouren fundering zien.
Derhalve gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvkRVcvF-?m=
Alvast bedankt!
Zou iemand een import willen doen van een nieuw pand van de MediaArena willen doen?
Bag ID: 0437100012226882
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.31683&mlon=4.93396#map=19/52.31683/4.93396
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=124248721
De parking service wegen lopen er nu wel doorheen.
Bedankt!
De parkeerplaats had ik al aangepast in https://overpass-api.de/achavi/?changeset=124248914
Endemol moet wel de geverfde banen op de parkeerplaats bijwerken, als je die nu volgt loop er het een en ander dood/is niet aangesloten.
Geldermalsen, bedrijventerrein Hondsgemet, de Harpen 4:
Bedrijfsgebouw gereed, gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvwhTZYl-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Gedaan
Bonnetstraat 43 in Ede is gereed. Een winkelpand van BP/Greenpoint Ede.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.03321/5.61191
BAG ID: 0228100000084165
En bijgebouw heeft BAG ID: 0228100000084164
Verder Horalaan 74, 76, 78, 80 en 82, 84 in Bennekom.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01937/5.69907
BAG vermeldt bouwstatus gestart en verblijfobject gevormd. Op SuperView apr/mei 2022 is niet goed te zien of het af is, maar de huisnummers staan wel op postcode.nl.
Is dat genoeg om ze toe te voegen?
Alvast bedankt!
Graag importeren in Zwolle (Berkum)
Campherbeeklaan ‘55 01’ en ‘55 05’, twee gebouwen die in aanbouw zijn.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.52444/6.13471
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=205736.80781357&geometry.y=504350.05293901&zoomlevel=7&objectId=0193100000076623&detailsObjectId=
Ook graag importeren in Zwolle (AA-landen)
Zijpe 101
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.53291/6.10088
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=203430.16781356&geometry.y=505305.55293901&zoomlevel=7&objectId=0193100000077030&detailsObjectId=
Beide locaties heb ik net de gesloopte gebouwen weg gehaald.
Graag import Raadhuisstraat 42 in Zuidland
https://www.openstreetmap.org/note/3041323#map=19/51.82079/4.25557&layers=N
en
Graag import nieuwbouw Sportlaan 1 Waalre
Herstartende mapper heeft al een adresnode aangemaakt.
https://www.openstreetmap.org/changeset/124341274#map=19/51.38734/5.43891
BVD
eggie
Graag een import van Nieuw Kijkduin, Den Haag; er wordt al geruime tijd gebouwd aan de nieuwe boulevard.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06844&mlon=4.22045#map=19/52.06844/4.22045&layers=N
B.v.d.
Graag een herimport van de gebouwen in Sprookjeswonderland te Enkhuizen, er zijn er een aantal bij waarbij de geometrieën in de BAG en OSM niet overeenstemmen. Sowieso is pand https://www.openstreetmap.org/way/276417330 uitgebreid voor een attractie. Bedankt weer.
Ik denk de adres nodes ook OK te hebben: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=124359861
Ik kon niet meer vergelijken met data in OSM, want was dit net al verwijderd: ik moest uitwijken naar BAG daarvoor
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=124360025
en
De mooie nieuwe adres node gemerged met die uit BAG
Its magic: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=124361527
EDIT: grappig, ik kan niet door naar de volgende pagina van dit forum:
An error was encountered
Error: The post table and topic table seem to be out of sync!.