Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen en panden:
Vlijtsemolen 4 t/m 14 en 3 t/m 81 in Apeldoorn
Vlijtseweg 93 t/m 99 in Apeldoorn
De bouw is gestart, ook volgens de BAG-viewer
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018
Heel erg bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
Voormalige kerk aan de Haagwinde 91 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 9 appartementen met de adressen: Haagwinde 89a en 93 t/m 102 in Apeldoorn
Voormalige pastorie aan de Zilverschoon 38 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 8 appartementen met de adressen: Haagwinde 145 t/m 159.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018 -
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018 -
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
WandelendeFietser:
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
Voormalige kerk aan de Haagwinde 91 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 9 appartementen met de adressen: Haagwinde 89a en 93 t/m 102 in Apeldoorn
Voormalige pastorie aan de Zilverschoon 38 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 8 appartementen met de adressen: Haagwinde 145 t/m 159.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018 -
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Gedaan wat zichtbaar was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576852
WandelendeFietser:
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen en panden:
Vlijtsemolen 4 t/m 14 en 3 t/m 81 in Apeldoorn
Vlijtseweg 93 t/m 99 in Apeldoorn
De bouw is gestart, ook volgens de BAG-viewer
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018
Heel erg bedankt
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576952
eggie
(Eggie)
July 14, 2022, 3:54am
10927
Inderdaad, maar nog niet op de laatste foto’s en soms is BAG-data optimistisch of voorbarig, dus even afwachten.
Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
arvdk
(Arvdk)
July 15, 2022, 6:39am
10932
Ik ga even voor je kijken. Het lijkt erop dat je de link die je noemt niet de locatie is die je beschrijft, en daardoor je verzoek niet naar wens is uitgevoerd…
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123636685 Is het zo naar wens? 'k Heb ook even de omgeving meegenomen.
Ik zie het al. Ik heb zelf zitten te knoeien. De link had moeten zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22392/5.98423
Excuses.
eggie
(Eggie)
July 15, 2022, 12:52pm
10934
Graag update van het wijkjes Olmentuin in Steenbergen
https://www.openstreetmap.org/changeset/123648503#map=18/51.57678/4.30993
Nummer 36 heeft startende mapper al zelf ingetekend, maar import zal de voorkeur hebben.
BVD
eggie
arvdk
(Arvdk)
July 15, 2022, 1:00pm
10935
Gedaan. 1 zelf getekende woning heb ik even op planned:building gezet. Hopelijk voelt de mapper zich dan niet teveel gepasseerd.
eggie
(Eggie)
July 15, 2022, 3:19pm
10936
Helaas toch wel, want het is inmiddels weer een huis met name= Olmentuin 36 Steenbergen
'k Denk niet dat mapper iets doet met de tips en/of z’n mail/berichten leest.
edit… Inmiddels reactie op feedback…
Mensen willen nu eenmaal hun huis op de kaart… zelfs als er nog niet wordt gebouwd. Het zij zo.
Lachgast
(Luciën)
July 15, 2022, 5:04pm
10937
Er is een stuk van een pand aan de burgemeester Fockema Andreaelaan in Utrecht weggesloopt. Graag ziet de mensheid dit ook op de kaart correct weergegeven. Kan iemand deze mensenwens vervullen?
Alhier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08111&mlon=5.13586#map=19/52.08111/5.13586
Dank alvast!
EstherH
July 16, 2022, 2:53pm
10939
Jvitegem
(Jvitegem)
July 16, 2022, 7:26pm
10940
Graag BAG import
Nieuwe Eerdsebaan 2 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079098044
Hertog Jan II Laan 40 en 42 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2794152365