Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115788053
Die 2 huizen nr 4/6 staat niet in BAG.
Ook de beste wensen!
Graag BAG update
Schaafdries 2 t/m 6E te Ravenstein
supermarkt + appartementen zijn reeds opgeleverd
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/node/4548262699
Status: gereed
https://www.openstreetmap.org/node/9290916088
Status: gereed
@Martin:
Je hebt maar één gebouw geimporteerd, het bouw terrein omvat 2 panden.
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/node/4548262699
Status: gereed
https://www.openstreetmap.org/node/9290916088
Status: gereed
Martin Borsje: Jvitegem:Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/way/1018322871
Status: bouw gestartJe hebt maar één gebouw geimporteerd, het bouw terrein omvat 2 panden.
Zo dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115887292
Dit valt binnen mijn normale survey-gebied, deze sloop was mij nog niet opgevallen: de luchtfoto’s zijn idd duidelijk (Dec’21).
In Boxmeer zou ik graag het volgende toegevoegd willen hebben:
van Becknumstraat 3
Steenstraat 158 t/m 202
Steenstraat 13 t/m 17 + Van Sasse van Ysseltstraat 17a t/m d
Krekelzanger 9t (naast 7t)
Parklaan, verschillende panden, wat daar nu nog op ‘Bouwvergunning verleend’ staat is of klaar, of zijn ze mee bezig
Is het ook mogelijk om de loods achter het Zand 18 te updaten? Die lijkt in de BAG viewer nu namelijk groter dan wat er in OSM staat
Bedankt!
Zou iemand dit gebouw willen importeren?
BAG: 0252100000013972
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78672/5.85848
De adresnode staat er al wel, maar lijkt van het voorgaande gebouw te zijn
Daarnaast wijken de geometriën van de gebouwen Vieracker 13A-D, 23A-D, 25A-D, 39A-D en 41A-D plus bijgebouwen sterk af, wellicht makkelijker opnieuw te importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77437/5.85862
Alvast dank!
In Boxmeer zou ik graag het volgende toegevoegd willen hebben:
van Becknumstraat 3
Steenstraat 158 t/m 202
Steenstraat 13 t/m 17 + Van Sasse van Ysseltstraat 17a t/m d
Krekelzanger 9t (naast 7t)
Parklaan, verschillende panden, wat daar nu nog op ‘Bouwvergunning verleend’ staat is of klaar, of zijn ze mee bezig
Is het ook mogelijk om de loods achter het Zand 18 te updaten? Die lijkt in de BAG viewer nu namelijk groter dan wat er in OSM staat
Bedankt!
Alstublieft: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115934225
Ik heb dit alles niet op SatDataPortaal bekeken: ik wil ervan uitgaan dat alles in aanbouw/gereed is.
Zou iemand dit gebouw willen importeren?
BAG: 0252100000013972
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78672/5.85848
De adresnode staat er al wel, maar lijkt van het voorgaande gebouw te zijn
Daarnaast wijken de geometriën van de gebouwen Vieracker 13A-D, 23A-D, 25A-D, 39A-D en 41A-D plus bijgebouwen sterk af, wellicht makkelijker opnieuw te importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77437/5.85862
Alvast dank!
Eerste levert dit op: nr 10 staat precies zo in BAG en nr 8 lijkt nieuw (SatDataPortaal)
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115934373
Tweede deel:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115935707
Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/way/73496342
Status: gereed
Deze nog: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115935838
Wel wat verschoven tov BAG.
voorrangsweg:In Boxmeer zou ik graag het volgende toegevoegd willen hebben:
van Becknumstraat 3
Steenstraat 158 t/m 202
Steenstraat 13 t/m 17 + Van Sasse van Ysseltstraat 17a t/m d
Krekelzanger 9t (naast 7t)
Parklaan, verschillende panden, wat daar nu nog op ‘Bouwvergunning verleend’ staat is of klaar, of zijn ze mee bezig
Is het ook mogelijk om de loods achter het Zand 18 te updaten? Die lijkt in de BAG viewer nu namelijk groter dan wat er in OSM staat
Bedankt!Alstublieft: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=115934225
Ik heb dit alles niet op SatDataPortaal bekeken: ik wil ervan uitgaan dat alles in aanbouw/gereed is.
Bedankt, ik haal zelf de construction wel weg bij wat al klaar is.
Zou het misschien kunnen dat van Steenstraat 13 t/m 17 alleen de adresnodes zijn meegekomen en het gebouw zelf niet?
Famlam:BAG: 0252100000013972
Eerste levert dit op: nr 10 staat precies zo in BAG en nr 8 lijkt nieuw (SatDataPortaal)
Excuus, ik had het verkeerde BAG-ID gekopieerd, ik bedoelde inderdaad nr. 8
Dankjewel!
Graag BAG import voor de volgende nieuwbouwprojecten:
Boomgaerde Monster
Jan Adriaen Doesendreef, Pieter Florisz Couckdreef en Abdij van Rijnsburglaan
Klavertuin Poeldijk
De rivierenlaan, Wiel, Wetering, Voorde, Baai, Sprang, Loo, Tricht, Ven
Verzoek om toevoeging van de gebouwen bij dit adres: https://www.openstreetmap.org/node/4309206793
De oude gebouwen heb ik al verwijderd.