Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114412742 en https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114412802
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=114412876 Gaarne de volgende keer een locator in je verzoek toevoegen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03063&mlon=5.17487#map=19/52.03062/5.17487&layers=N
Dit gebouw in Helmond is nogal grof ingetekend door een iD-mapper. De BAG-geometrie is anders. Een import is daarom gewenst.
Alvast bedankt!
Gebouw is geïmporteerd.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40638&mlon=6.63314#map=19/52.40638/6.63314
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40513&mlon=6.63437#map=19/52.40513/6.63437
Op beide locaties mist een gebouw.
Bij voorbaat dank voor het importeren.
Er stonden 3 gebouwen op bouwvergunnning verleend voor deze locaties.
Die heb ik alledrie geïmporteerd.
Gaarne dat gebouw verwijderen, dat er niet moest zijn.
Velddriel aan de Hoevenseweg 11 zijn een 7-tal huisjes gebouwd voor arbeidsmigranten en in middels in gebruik (survey vandaag, ondanks status BAG nog op bouwvergunning). Laatste satellietfoto ook al te zien.
Gaarne BAG-import: https://osm.org/go/0EvkCHqsQ-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
N.a.v. een artikeltje heb ik twee keramieken muurkunstwerken toegevoegd in Wognum. Eén van de panden is thans een appartementengebouw, maar nog zonder de bijbehorende huisnummers.
Kan iemand deze nummeren? (en het fietsenhok importeren)
https://www.openstreetmap.org/way/276869578#map=19/52.68189/5.02807&layers=N
Dank!
Kerkdriel: aan de Meikersstraat zijn de woningen 17 t/m 31 in aanbouw, gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvkhRyzg-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Graag import: breda laagsteen 22
en nog eea in de omgeving meegenomen
CJ Tmmr, Bedankt voor de moeite.
Klopt volgens mij, er waren dus nog meer gebouwen die misten.
Alleen moet https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.40513&mlon=6.63437#map=19/52.40513/6.63437 nog wel gedaan worden.
Alleen moet https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 13/6.63437 nog wel gedaan worden.
ook erbij gedaan (duidelijk te zien op sat-foto) en nog wat aan andere kant van N36
Jacobus Spijkerdreef 430 Hoofddorp
Jacobus Spijkerdreef 412 Hoofddorp
Dirk Storklaan 63/63A Hoofddorp
Dirk Storklaan 5 Hoofddorp
Jacobus Ahrendlaan 3 Hoofddorp
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.2888/4.6778&layers=N
Jacobus Spijkerdreef 430 Hoofddorp
Jacobus Spijkerdreef 412 Hoofddorp
Dirk Storklaan 63/63A Hoofddorp
Dirk Storklaan 5 Hoofddorp
Jacobus Ahrendlaan 3 Hoofddorp
Weer een stukje Haarlemmermeerpolder naar de kn****
De woonbuurt rondom het Missiehuis in Hoorn is klaar.
Het missiehuis zelf heeft ook een serre erbij gekregen.
Kan iemand de definitieve contouren toevoegen aan de kaart?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.64812/5.04145&layers=N
Dank u zeer, weer!