Graag een import van nieuwbouwwoningen aan Klaproos 24-42 en Wilgenroosje 2 in Gorinchem, n.a.v. opmerking https://www.openstreetmap.org/note/2826105 , bedankt weer.
Aanvulling: en van bedrijfspand aan De Onderstal 13 in Beneden-Leeuwen, n.a.v. https://www.openstreetmap.org/note/2824485 .
Eh, Klaproos 20 en Wilgenroosje 4 dus niet, die staan nog op vergunning verleend, zijn niet aanwezig op sat.foto. Maar aan de andere kant: nr 16 ontbrak ook nog, da’s dan weer mooi meegenomen.
Eh, Klaproos 20 en Wilgenroosje 4 dus niet, die staan nog op vergunning verleend, zijn niet aanwezig op sat.foto. Maar aan de andere kant: nr 16 ontbrak ook nog, da’s dan weer mooi meegenomen.
Ik ga er niet met de vlooienkam doorheen…
Te veel geïmporteerd kun je natuurlijk verwijderen.
Jvitegem
(Jvitegem)
September 8, 2021, 7:26pm
9666
Graag BAG import
Vresselseweg 3a Sint Oedenrode
Status: Bouwgereed
https://www.openstreetmap.org/way/274989823
Op de laatste sat foto staat het oude pand nog; bouwgereed lijkt me niet in aanbouw. Er valt (nog) niets te importeren…
Jvitegem
(Jvitegem)
September 8, 2021, 8:27pm
9668
Martin 3a is een nieuw pand naast 3
Jvitegem
(Jvitegem)
September 8, 2021, 8:28pm
9669
Graag BAG import
Wolfswinkel 4 Sint Oedenrode
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2796499020
Graag BAG import voor een aantal huizen in Naaldwijk :
Palesstraat 11A t/m 15
Liberstraat 1 t/m 15
emvee
(Emvee)
September 9, 2021, 11:53am
9672
Bij Rotterdam-Zuidplein is een nieuwe wijkje gebouwd, het Zuideparkhof en de data staat inmiddels in BAG.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88443&mlon=4.48226#map=17/51.88443/4.48226
Zou iemand de data incl. de nieuwe huizen langs het Sablikapad willen importeren?
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=110978475
Ook wat wegen door de huizen verwijderd; iemand lokaal kan het natuurlijk mooi afmaken;
Graag een BAG-update van de volgende locaties:
Bruninksweg 5 Hengelo: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23403/6.80624
Columbus 5 en 6 Almelo: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32264/6.63311
Alvast bedankt!
Jillis_E
September 10, 2021, 7:45am
9677
Zou deze ook nog even mogen:
"Aanvulling: en van bedrijfspand aan De Onderstal 13 in Beneden-Leeuwen, n.a.v. https://www.openstreetmap.org/note/2824485 . "
Er ontstaat een nodeloze discussie over. Bedankt.
Wie kan een BAG-update doen voor een nieuwe wijkje in Dodewaard
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.91207/5.65064&layers=N
Graag een BAG-import voor dit nieuwe wijkje in Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94749/5.19129
Graag een BAG-import voor de nieuwe wijk Lanen in Rosmalen
Rond de straat Merbau zijn de bouw van nieuwe huizen begonnen. Het hek is van de dam.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.73980/5.35070
Sander_H
(Sander H)
September 11, 2021, 9:26am
9680
Verwerkt
Gedeeltelijk gedaan. Aantal panden conflicteren nog met nummer 53.
Een en ander geimporteerd.