Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105583879
Graag nieuwe BAG-import van:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=17/51.98882/5.93090
Betreft grote verbouwing van voormalig ING gebouw in Arnhem aangepast aan woningen.
Bedankt alvast.
Graag ook een nieuwe/bijgewerkte BAG-import van een kleine nieuwbouwwijk in Velp GLD:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.99550/5.96150
Woningen zijn inmiddels allemaal voltooid. In de BAG staan de gekoppelde adressen er ook bij, nog niet op OSM.
Thnx alvast!
Laatste verzoek:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/52.00137/5.95328
Betreft uitbreiding nieuwbouwwijk, Flugi van Aspermontlaan in Rozendaal.
Alvast bedankt.
Sorry, dit wordt dan echt de laatste:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=16/51.9644/5.8448
Nieuwe wijk in De Schuytgraaf in Arnhem. Woningen zijn al grotendeels voltooid.
Bedankt!
Op de Veenweg 180-186, Den Haag zijn wat woningen in aanbouw.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06563&mlon=4.40488#map=19/52.06563/4.40488
B.v.d.
Jan
Hallo allemaal,
De situatie qua bouwwerken was/is in Bovenkarspel niet optimaal. Ik heb van de volgende gebouwen het sterke vermoeden dat de contour verkeerd is weergegeven op de kaart en/of er een wijziging heeft plaatsgevonden in de op de percelen aanwezige bebouwing. Misschien kan dit deel van de Hoofdstraat onder de loep genomen worden:
Hoofdstraat achter 247
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69935&mlon=5.25321#map=18/52.69935/5.25321
Hoofdstraat 254 (toevoegen adrespunt)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69876&mlon=5.25171#map=18/52.69876/5.25171
Hoofdstraat 276, 292
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69935&mlon=5.25321#map=18/52.69935/5.25321
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69915&mlon=5.25519#map=18/52.69915/5.25519
En verder naar het westen (oneven aan de noordzijde, even nummers aan de zuidzijde)
Hoofdstraat achter 257 (herimport, zat vastgeplakt)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69970&mlon=5.25417#map=18/52.69969/5.25417
Hoofdstraat 302, 308 en 316
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69927&mlon=5.25602#map=19/52.69927/5.25602
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69938&mlon=5.25671#map=19/52.69938/5.25671
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69942&mlon=5.25718#map=19/52.69942/5.25718
Hoofdstraat 289a, 305
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70008&mlon=5.25718#map=19/52.70008/5.25718
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69981&mlon=5.25818#map=19/52.69981/5.25818
Westeinde 191
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69967&mlon=5.25916#map=19/52.69967/5.25916
En wellicht nog her en der een plukje.
Kan iemand deze oppakken? Dank!
Zou iemand het gebouw horende bij adres https://www.openstreetmap.org/node/8610666456 kunnen importeren?
Symfoniestraat 210 te Nijmegen
Alvast dank!
Verzoek BAG import; Helmond
Nachtegaallaan 52-58 pand is gesloopt.
Nieuw appartementencomplex aan de nachtegaallaan 50-66E graag importeren
Aanvulling voor Rakkerjoep
De link https://www.openstreetmap.org/changeset/105686374#map=19/51.49356/5.66729
M’n best gedaan…
De nieuwe BAG-contour is inclusief de parkeerdekken.
De hoogbouw als building:part laten staan
Bijgewerkt en nieuwe toegangsweg aangelegd.
nog beetje bijgewerkt, meeste stond er toch al
- Molengraaffsingel 6 en 8 (noordelijke gebouw) is in aanleg
- Van Amstelpark 8 (zuidelijke gebouw) is af
eea bijgewerkt, maar nog lang niet alles klaar (zo te zien op Oblique-foto’s van april)
@lachtgast Bij deze:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105793393
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105793635
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105794133
Sommige gebouwen waren gewoon prima, sommige had je goed gevonden en hadden een hoognodige update nodig. Ik heb ook nog wat andere panden nagekeken.
Van dit pand klopt geloof ik de geometrie in de bag niet: https://www.openstreetmap.org/way/277200345/ . Volgensmij moet het grote zijn. Mss dat je dit even kunt nakijken en evt een terugmelding kunt doen.
Dat hotel moet dan wel nog op de adresnode
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105794415
Misschien zelf nog even naar de landuse kijken nav de verbouwing in dat gebied
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=105794781
Wellicht kan iemand dit stukje Emmeloord importeren.
Startende mapper heeft het nu zelf ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/changeset/105826925#map=19/52.71100/5.75217
BVD
eggie