Deze zo? https://overpass-api.de/achavi/?changeset=103727063
Bij deze:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=103728025
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=103728073
Graag import nieuw Tunnelgebouw Kiltunneleg 100 te Dordrecht . Bouw is gestart.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77299/4.63853
De constructie zal ik wel aanpassen aan de actuele situatie
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=103824085
Ik heb het centrale gebouw niet verwijderd maar dat staat niet meer in BAG.
Ook de linkse 4 kleine dingen zien er verdacht uit.
Maar je weet er vast iets moois van te maken
Frank… Bedankt… Houdt het wel in de gaten tijdens m’n dagelijkse Coronarondje. Fietspaden zijn nu ook al aangepast, maar dat gaat ook weer veranderen.
De oude overkapping is nog in gebruik. Wat er nog niet staat zet ik wel op building:part =proposed
Oude Graaf 18 in Weert. Staat in de bag viewer nog op Bouwvergunning verleend maar volgens de luchtfoto is het gebouw af.
Graag in import voor: Holten
Vianenweg 18
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=holten%20vianenweg&resultOffset=0&detailsObjectId=1742010000040308&objectId=1742100000099112&geometry.x=227266.016&geometry.y=476620.581&zoomlevel=6
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.27275/6.44638
https://www.openstreetmap.org/node/2771946943#map=19/52.25475/6.39771
Bvd
Verzoek import van Holten (plan Vosman)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.27989/6.42619
H.J. Wansinkstraat 24, 24a, 26, 26a (1742100000099048, 99049, 99050, 99051)
Oranjestraat 34, 36, 38 (nw) (1742100000099052, 99053, 99054)
Waardenborchstraat 1a, 1b, 1c, 1d (1742100000099044, 99045, 99046, 99047)
Bvd
'Verzoek van import Markelo - Potdijk
Potdijk 7a ( 1735100000799014)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24139/6.51017
Potdijk 2 ( 1735100000799019 en 99018)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23770/6.51581
Bvd
In 2 stappen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=103914161
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=103914269
Graag import van de nieuwbouw Schijfstraat Teteringen… is gereed
https://www.openstreetmap.org/note/2642006#map=19/51.60549/4.81843&layers=N
BVD
eggie
Graag een import/update voor Margraten in het woongebied en het naastgelegen industrieterrein: https://www.openstreetmap.org/?#map=16/50.8205/5.8221
Ik had enkele straatnamen opgeschreven waar gebouwen zijn gewijzigd:
- Sprinkstraat
- Pastoor Brouwersstraat
- Julianalaan
- President Kennedystraat
- Aan de Fremme
- Rijksweg
- Op de Duif
- Eijkerstraat
- Hoenderstraat