Hoi, helaas zijn heel veel wijzigingen in de verblijfsobjecten niet met deze import meegekomen. Veel adressen hebben hun oude positie behouden, en een aantal ontbraken nog. Ik heb alles met de hand nagelopen en nog behoorlijk wat moeten bijwerken: https://www.openstreetmap.org/changeset/102917194
Ligt dat aan een beperking van de import plugin, of mijn begrip van de werking/mogelijkheden ervan?
Adressen worden door de plugin niet op de nieuwe locatie gezet. Enige manier om dat bij veel adressen efficient te doen is ze allemaal wegmikken en opnieuw importeren (en dan krijg je dat mensen gaan “zeuren” over historie en zo …) en bovendien met veel POI’s is wegmikken lastiger.
Had nog wel alle opgeheven adressen ertussenuit verwijderd.
Okee, er liep daar eerder een fietsroute, die heb ik toen omgelegd. Wandelroute is me toen niet opgevallen. Het is nu privéterrein van de bedrijven, geen doorgang meer, dus de wandelroute moet ook omgelegd worden. Zal eerst eens veldverkenning doen of ik bordjes kan ontdekken oid, anders wordt deze omgelegd zoals ook de fietsroute toen.
Edit: even op https://knooppuntnet.nl/nl/map/hiking gekeken, deze zal inderdaad verlegd moeten worden via de Wildemanweg naar van Heemstraweg-Oost en dan weer aansluiten op A98
Ook, gisteren heb ik een naam gegeven aan de way die om de school heen zit, maar nu vraag ik me af of dat fout is, want nu zie ik de naam twee keer staan op de kaart. Toen ik de vorm ervan veranderde kreeg ik een “amenity inside amenity”-waarschuwing, dus er moet wel iets mis zijn, maar ik weet niet welke van de twee ik weg moet halen. Ik heb die changeset nog even niet gesloten, want ik weet niet hoe ik nu verder moet gaan.
In Den Bosch, aan het begin van de Does de Willeboissingel is een appartementsgebouw gebouwd. Deze zie ik niet op de kaart. Kan dit ge-update worden? Mijn hartelijke dank alvast.
De foutmelding kwam omdat en op het terrein, en op het gebouw, én op de adresnode amenity=school getagd was. Dit terwijl er maar een school is natuurlijk.
De Kiefsllotweid 20 staat niet anders in de BAG dan op OSM. Als dat echt anders is zou je een BAG-terugmelding kunnen doen. MOcht ik nog wat vergeten zijn, dan hoor ik het wel!