En wat meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97993353
Graag een bag import van de gebouwen in het op onderstaande rood aangegeven gebied in wageningen. Deze huizen zijn nu in aanbouw. Het is dit gebied: https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.96873/5.64585
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97993661
De hele set ten noorden staat ook In Aanbouw, maar die voor nu even niet meegenomen, op verzoek.
Gespot tijdens survey vandaag: pand in aanbouw te Rossum.
Gaarne BAG-import
Hogeweg 77 : https://osm.org/go/0Evk0iiO4–?layers=ON&m=
Alvast bedankt!
N.a.v. opmerking langs
Johannes Camphuijsstraat 163 A t/m S te 's-Gravenhage
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08367/4.34058&layers=N
gefietst.
De appartementen zijn opgeleverd en bewoond.
B.v.d.
Jan
Gedaan; staat denk ik ook een tijdelijke woning bij? https://overpass-api.de/achavi/?changeset=98070834
De even kant van De Bosuil in Amersfoort is opgeleverd en wordt ondertussen bewoond (oneven deel is nog niet begonnen met bouw):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15882/5.40689
Klopt, had ik al verwijderd want die staat er niet meer.
Met import weer meegekomen, dus alweer verwijderd.
Had ik eigenlijk even moeten vermelden…
Groet en bedankt.
Hier ontbreken in JOSM enige gebouwen, https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98832/5.12185&layers=N
In tegen stelling
Kan iemand dat verklaren. ?
Net als het ontbreken van de panden benoorden het Magnoliaerf, waar ook al 3 rijen woningen zijn opgeleverd. Langs Cassiaerf en Mimosaerf.
Graag een her-import van Zittend 18D en het bijgebouw.
https://www.openstreetmap.org/note/2511768
Bij voorbaat Dank.
Hier ontbreken in JOSM enige gebouwen, https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98832/5.12185&layers=N In tegen stelling Kan iemand dat verklaren. ?
Net als het ontbreken van de panden benoorden het Magnoliaerf, waar ook al 3 rijen woningen zijn opgeleverd. Langs Cassiaerf en Mimosaerf.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=98160639
Voor de rest is alles hier updatedate acc BAG & SatPortaal.
Graag een her-import van Zittend 18D en het bijgebouw.
https://www.openstreetmap.org/note/2511768
Bij voorbaat Dank.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=98161140
https://www.openstreetmap.org/note/2511768: ook 18D staat in BAG
Hier missen nog 4 panden (wv 2 woningen)
Staan erbij (en nog wat nieuwbouw in die buurt)
Verzoekje voor een update van Sportlaan 1 en 3 te Delden. Alvast bedankt!
Verzoekje voor een update van Sportlaan 1 en 3 te Delden. Alvast bedankt!
Graag een import van Europark Allee 1 in Coevorden,
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.64749/6.75455
Bedankt!
Nog een verzoek voor update van de Victoriastraat 1 t/m 43 in Hengelo. Alvast bedankt!