Graag update van diverse bedrijfspanden Albaststraat en Fluorietweg te Alkmaar. Startende mapper heeft mbv maps.me bedrijven al toegevoegd op zelf aangemaakte adresnodes
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97218369
changeset
https://www.openstreetmap.org/changeset/97218369#map=16/52.5988/4.7448
BVD
Eggie
edit Er is ondertussen al meer ingetekend door startende medemapper… Import lijkt me beter.
Ik heb e.e.a. geüpdated: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97224996
Tevens de panden waarin bedrijven van construction afgehaald, de bedrijven-tags aan de adresnodes gekoppeld, dubbele adressen verwijderd.
Dat was het zo ongeveer.
Licht jij de mapper in?
Bedankt Martin… 'k Zal proberen contact te leggen. Tot nu toe niet gelukt.
Deze was gemist, kan iemand hem alsnog importeren?
Het gebouw komt inmiddels boven het maaiveld uit
Geïmporteerd
Dank je
Aub een import van het gebouw dat hier gebouwd wordt plus de adressen: https://www.openstreetmap.org/way/832737860
Bij voorbaat dank
Aub een import van het gebouw dat hier gebouwd wordt plus de adressen: https://www.openstreetmap.org/way/832737860
Bij voorbaat dank
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97390632
Zou iemand even de volgende gebouwen bij het outlet roermond kunnen updaten? Alleen de vorm klopt niet. Bij gebouw 1 mss ook even nakijken of de adressen dan nog binnen het vlak staan. Alle vlakken met building:part=retail laten staan a.u.b.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.20118/5.98593&layers=N
Alvast bedankt.
Zou iemand even de volgende gebouwen bij het outlet roermond kunnen updaten? Alleen de vorm klopt niet. Bij gebouw 1 mss ook even nakijken of de adressen dan nog binnen het vlak staan. Alle vlakken met building:part=retail laten staan a.u.b.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.20118/5.98593&layers=N
Alvast bedankt.
https://i.imgur.com/8BRnYgK.png
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97516500
Ik heb de overlappende gebouwen even laten staan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.20060&mlon=5.98714#map=18/51.20060/5.98714&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.19972&mlon=5.98897#map=18/51.19972/5.98897&layers=N
Ik zie niet overal ‘Building Parts’: ‘part’ nog toe te voegen?
EDIT: reverted in 97516858, want ik kreeg zelf de 2e pointer niet ok…
2e poging: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97517201
Aub de overlappende gebouwen uitbreiden met ‘building:part’: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.20060&mlon=5.98714#map=18/51.20060/5.98714&layers=N
Graag een import van de huizen aan Sleutelbloem en Lenteklokje in Leek. Nieuwe wijk in aanbouw. Al aardig wat huizen klaar of in aanbouw. https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.15069/6.38025
Beste mensen,
Achter de Kruitmolenstraat in Hoorn staan sinds enige tijd garages, ze hebben alleen nog geen huisnummers gekregen.
Ze hebben ook een toegangsweg gekregen, maar die zal je gezien de bijwerksnelheid van OSM Carto nog niet aantreffen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64401&mlon=5.06461#map=19/52.64401/5.06461
Kan iemand ze nummeren?
Dank daarvoor!
Graag een import van de huizen aan Sleutelbloem en Lenteklokje in Leek. Nieuwe wijk in aanbouw. Al aardig wat huizen klaar of in aanbouw. https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.15069/6.38025
Wat ik zag als ‘in aanbouw’ of via Sat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97578426
Beste mensen,
Achter de Kruitmolenstraat in Hoorn staan sinds enige tijd garages, ze hebben alleen nog geen huisnummers gekregen.
Ze hebben ook een toegangsweg gekregen, maar die zal je gezien de bijwerksnelheid van OSM Carto nog niet aantreffen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64401&mlon=5.06461#map=19/52.64401/5.06461
Kan iemand ze nummeren?
Dank daarvoor!
Ik heb ze op hun nummer gezet: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=97578770
Graag bag import
Karekietlaan 3, Son
Nieuw bouw gereed.
https://www.openstreetmap.org/node/2796078920
Merellaan 2, Son
Nieuwbouw gereed.
https://www.openstreetmap.org/node/2796077282
Airbornstraat 1, Son
Nieuwbouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/274575250
Hendrik Veenemanstraat 13, Son
Nieuwbouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/274936159
Panterlaan 5, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/274946708
Viervleklibel 6, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028433
Smaragdlibel 9, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028433
Keizerlibel 2, 4, 8, 10, 12, 14, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028425
Libellaan 27 - 53, Son
Oeverlibel 2,4 12, 14, Son
Jufferlaan 54, 58, 60, Son
Zadellibel 2, 4, Son
Wintersnuitlibel 1, Son
Vuurlibel 1, 3 Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028420#map=17/51.53160/5.48280
FrankOverman: Jvitegem:Hoi Frans,
Ik heb blijkbaar een fout gemaakt bij de BAG ID op Ekkersijt 3101
Ik bedoelde BAG ID: 0848100000022586
En waar is het bedrijfspand Ekkersrijt 1301?1301 staat er nog gewoon, niks veranderd.
Dat genoemde gebouw er links van heb ik imported: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=96214285Sorry blijkbaar had ik mijn dag niet …
Het gaat om Ekkersrijt 3101
https://www.openstreetmap.org/node/2785222798#map=19/51.50301/5.49032
Bedankt !
Graag bag import
Karekietlaan 3, Son
Nieuw bouw gereed.
https://www.openstreetmap.org/node/2796078920Merellaan 2, Son
Nieuwbouw gereed.
https://www.openstreetmap.org/node/2796077282Hendrik Veenemanstraat 13, Son
Nieuwbouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/274936159Panterlaan 5, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/274946708Viervleklibel 6, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028433Smaragdlibel 9, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028433Keizerlibel 2, 4, 8, 10, 12, 14, Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028425Libellaan 27 - 53, Son
Oeverlibel 2,4 12, 14, Son
Jufferlaan 54, 58, 60, Son
Zadellibel 2, 4, Son
Wintersnuitlibel 1, Son
Vuurlibel 1, 3 Son
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/145028420#map=17/51.53160/5.48280
Geïmporteerd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.45046/4.81794&layers=N
Pand veranderd íets van vorm door ombouw naar appartementen.
Graag Bag import
Bijgebouw achter Chet Bakerlaan 12, Eindhoven
Nieuwbouw gereed
Chet Bakerlaan 9, Eindhoven
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/7163326
Bloedkoraal 15, Eindhoven
Nieuwbouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/268764777
Anconalaan 13, 25 Eindhoven
Containerwoning, gereed.
https://www.openstreetmap.org/way/255810974